Dziewczyny! Dziewuchy! Kobiety!33

 

Odważna, silna, mądra i zdolna. Dziś świętuje każda kobiet(k)a! Dzień Kobiet celebruje się niemal na całym świecie. Obchody święta trwają niemal od ponad stu lat, a jego idea polega na uwydatnieniu problemów, z jakimi kobiety, kobietki i dziewczynki zmagają się współcześnie.

 

8 marca to więc wyjątkowy dzień dla wszystkich pań. „Myśl jak królowa. Królowa nie boi się niepowodzeń”, lubi mawiać Oprah Winfrey. I tego życzymy dziś wszystkim naszym czytelniczkom - i tym najmłodszym, i tym starszym.  Tym, które kochają historie o silnych kobietach, ale i tym, które lubią czytać thrillery trzymające w napięciu...

 

W związku z obchodami Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Państwa kupon zniżkowy na całą kolekcję ze strony www.zielonasowa.pl w wysokości 35%. 

 

*Promocja trwa od 22.02.2022 do 13.03.2022  lub do wyczerpania zapasów. 

 

Aby skorzystać z kodu rabatowego, należy wpisać kod “DZIENKOBIET" na etapie składania zamówienia w naszym sklepie internetowym.

 

Kod rabatowy nie łączy się z innymi promocjami.

 

 

Mamy też kilka propozycji dla naszych najmłodszych czytelniczek. W końcu tego dnia świętuje każda kobiet(k)a, nawet ta najmniejsza. Ta, która kocha czytać o tym, jak Jadzia stawia czoła codziennym maluszkowym wyzwaniom, ale także ta, która wraz z Misią i jej małymi pacjentami podejmuje próbę ratowania kolejnych zwierząt.