Książki

Filtry

Format

15+ lat110

Książki dla młodzieży 15+

Książki dla młodzieży od 15 lat oraz dla dorosłych to wyjątkowe tytuły, które na pewno Cię zainteresują! Books4YA to wydawnictwo dedykowane dla osób powyżej 15 roku życia. Książki młodzieżowe z Wydawnictwa Zielona Sowa oraz Books4YA są pełne bogatych treści oraz różnorodnej tematyki. B4YA to książki dla młodzieży, ale także, z powodzeniem mogą je czytać dorośli. W ofercie znajdziesz literaturę młodzieżową, która przyciąga uwagę odważnymi tematami. Książka “Targ mięsny” opowiada o czarnej stronie i kulisach branży modowej. “Nie wiesz o mnie wszystkiego” mówi o relacjach młodych ludzi. Ciężkie związki, rozstania, bójki ale też miłość i zrozumienie znajdziecie właśnie w książce Joanny Jagiełło. Sięgnij po książki młodzieżowe, bez względu na Twój wiek. Zanurz się w wyjątkowej fabule, poczuj dreszczyk emocji i wracaj do książki zawsze wtedy gdy masz choć chwilę wolnego czasu. Taki czas warto zainwestować na czytanie tylko najlepszych książek!

 

Jaka książka dla młodzieży?

W naszym sklepie online znajdziesz szeroki wybór tematyczny książek dla młodzieży i dorosłych. Dla czytelników lubiących delikatną dawkę dreszczyku emocji, polecamy książkę autorstwa Cynthii Murphy “Czeka Cię śmierć”. Jest to mroczny, wciągający i trzymający w napięciu thriller. Osoby lubiące nieco lżejsze klimaty zachęcamy do przeczytania “36 pytań by cię poznać. 4 minuty by pokochać”. Książka ta reprezentuje literaturę obyczajową, jest wciągającą fabułą autorstwa hiszpańskiego pisarza Jordiego Sierra i Fabra. W świat fantastyki zaprowadzą Was fantastyczne książki “Shadowscent”. Natomiast największy mrok znajdziecie w horrorze “Harrow Lake”, gdzie główna bohaterka przyjeżdża do miejsca w którym dzieją się tajemnicze i straszne rzeczy. Wszystkie tytuły i ich różnorodność możesz odkryć na naszej stronie internetowej www.zielonasowa.pl!

 

Kalendarz 2022

Wydawnictwo Zielona Sowa jak co roku przygotowało wyjątkową serię wspaniałych kalendarzy na rok 2022. Każdy z egzemplarzy posiada interesujący motyw przewodni, a kartki wewnątrz merytorycznie nawiązują do tematu. Wszystkie kalendarze na rok 2022 posiadają twardą okładkę, która zabezpieczy wszystkie ważne zapiski z wewnątrz przed zewnętrznymi materiałami. Polecamy przede wszystkim pięknie ilustrowany kalendarz z roślinami domowymi oraz dla wielbicieli szachów czy też serialu “Gambit Królowej” kalendarz o motywie szachowym. Kalendarze Zielonej Sowy cieszą się dużą popularnością. Nie czekaj! Sprawdź jak przyjemnie jest mieć wszystko zapisane i zaplanowane w jednym miejscu. Najlepszym do tego miejscem jest właśnie kalendarz na 2022 rok od Zielonej Sowy.