Książki

Filtry

Format

4-5 lat1223

Książki dla dzieci od 4 do 5 lat

Chcesz zainteresować dziecko światem książek? Liczysz na to, że książka pokaże Twojemu dziecku piękno świata? W ofercie Wydawnictwa Zielona Sowa znajdziesz książki dla każdej z dziecięcych grup wiekowych. Zobacz książki dla czterolatka oraz pięciolatka. Nasze tytuły dla tego zakresu wiekowego charakteryzują piękna oprawa, przejrzyste obrazki oraz odpowiednia ilość tekstu. Sięgnij po przygotowane przez najlepszych autorów i ilustratorów pozycje, które zainteresują nie tylko dzieci. Książeczki będą wspaniałym wstępem do nauki pisania i czytania.

 

Jakie książki dla 4-latka?

Dla dzieci w wieku 4 lat wybierz książki, które nie będą wymagały od młodego czytelnika ciągłej uwagi i skupienia. Czytanie książki powinno być raczej formą zabawy i relaksu.  Dziecko w tym wieku interesuje prosta, aczkolwiek ciekawa i interesująca forma oraz ładne obrazki. Sięgnij po książki aktywnościowe takie jak kolorowanki dla dzieci czyli: „Morskie kolorowanki”, serię „Uwolnij kolory” czy „300 naklejek”. W ofercie znajdziesz również książki edukacyjne dla 4 latków takie jak „Edulatki” czy seria „Jesteśmy bezpieczni”. Zainteresowanie wzbudzi także literatura taka jak seria "Staś Pętelka" czy historie o wielorybie Gerda

 

Jaka książka dla 5-latka?

W ofercie Zielonej Sowy znajdziesz książki dla 5 latka. Katalog skonstruowany jest tak, że książki dla 5 latka znajdują się razem z książkami dla 4 latków. Starsze dzieci w tej grupie wiekowej, mogą już zainteresować się nieco dłuższymi tekstami, z ciekawymi tematami i morałami. Na pewno jednak książki aktywnościowe z wieloma obrazkami przypadną im też do gustu. Polecamy przede wszystkim takie pozycje jak seria „Misia i jej mali pacjenci”, seria „Tappi” czy różnego rodzaju picturebooki z „Wieloryb, który chciał więcej” na czele.