Mikrocuda2

Bo czytanie to dopiero początek przygody!

 

 

 

"Wędrówka kropelki" to niezwykła opowieść o magicznej podróży kropelki wody… Główna bohaterka opowieści budzi się do życia na szerokim jak wachlarz liściu. Rozpoczyna swoją wędrówkę po świecie, by finalnie stać się parą, a następnie wsiąknąć w ziemię i pomóc roślinom wyrosnąć i piąć się ku niebu.

 

Czy istnieją dwie takie same śnieżynki? Poznajcie losy dwóch sióstr-płatków śniegu, które żyją wśród chmur i które pewnego zimowego dnia ruszają na ziemię. To będzie niesamowita podróż! Poznają drzewa, ptaki, rzeki... Śledząc ich losy, dziecko będzie mogło zapoznać się z podstawami obiegu wody w ekosystemie. Przygody śnieżynek to jednak nie tylko wiedza przyrodnicza, lecz także ciepła opowieść o tym, co uniwersalne, ważne również w świecie ludzi - wraz ze śnieżynkami czytelnik odkryje, jak dobrze jest być wyjątkowym oraz jak piękne mogą być relacje z innymi.

 

Książki z serii bajek przyrodniczych "Mikrocuda" to świetne propozycja rozbudzania ciekawości dziecka oraz poszerzania wiedzy z zakresu przyrody i ekologii. To także mądra lekcja życia dla nas-dorosłych, którzy wiele od świata przyrody możemy się nauczyć.

 

 

 

Dodatkowym atutem książek są dołączone do opowieści drobne ćwiczenia do wykonania, pozwalające małemu czytelnikowi mocniej przeżyć poznawaną historię.

 

 

W związku z premierą książki "Wędrówka kropelki" skorzystaj ze specjalnego rabatu 45% na całą ofertę na www.zielonasowa.pl

 

Kod rabatowy: cuda

 

Kod rabatowy ważny do 18.05.2023. Kod nie łączy się z innymi promocjami.