Czeka Cię śmierć

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 15+ lat

Młode brunetki padają ofiarami ataków… Szesnastoletnia Niamh przyjeżdża do Londynu na letni kurs aktorski, rozpoczyna także pracę w muzeum historycznym. Dość szybko dowiaduje się, że w mieście...

Czytaj pełny opis

39,99

Ilość:

-+

Produkt dostępny, wysyłka w 24h

Młode brunetki padają ofiarami ataków…
Szesnastoletnia Niamh przyjeżdża do Londynu na letni kurs aktorski, rozpoczyna także pracę w muzeum historycznym. Dość szybko dowiaduje się, że w mieście grasuje seryjny morderca, którego ofiary… są do niej łudząco podobne. Dziewczyna jest jednak zdeterminowana i pragnie za wszelką cenę skończyć kurs. Stara się więc nie skupiać zanadto na tym, co dzieje się w mieście. Dodatkowo jej uwagę od bieżących wydarzeń odciąga poznany na kursie Tommy - miły, zabawny i nieziemsko przystojny.
Lęk i poczucie zagrożenia zaczynają narastać coraz bardziej, gdy Niamh odkrywa coś dziwnego - zdarzenia, do których dochodzi w teraźniejszości łączą się z tymi, które miały miejsce w przeszłości. Dziewczyna uświadamia sobie, że nic nie jest takie, jakim się wydaje.
Mroczny, wciągający i trzymający w napięciu thriller, w którym atmosfera gęstnieje ze strony na stronę. Jedna z tych książek, które nie prowadzą do łatwego rozwiązania.

EAN:9788382400311
Format:128x198
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:336
Data premiery:2021-06-30
Wiek czytelnika:15+ lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską