Aktualności

Prezent na Dzień Chłopaka? Książka od Zielonej Sowy!

Prezent na Dzień Chłopaka? Książka od Zielonej Sowy!

Prezent na Dzień Chłopaka - książka

Już 30 września Dzień Chłopaka! Co warto kupić? Oczywiście książkę! Specjalnie dla Was wybraliśmy siedem tytułów, które sprawdzą się w formie prezentu na Dzień Chłopaka. Zobaczcie sami! 

Co kupić na Dzień Chłopaka - książka dla młodego czytelnika

  • Wielka księga dinozaurów - ta książka pomoże Ci odkryć wspaniały i tajemniczy świat dinozaurów. Zawiera mnóstwo faktów na temat życia tych stworzeń - zarówno mięso- jak i roślinożernych.

  • Banda Wełniaków -  Przezabawna historia trójki niecodziennych przyjaciół – baranka, kozy i lamy, którzy udowadniają, że przy odrobinie sprytu nawet pozornie słabszy może zyskać przewagę. To historia pełna nieszablonowych bohaterów, których zachowanie sprawi, że nie będziecie mogli przestać się śmiać.

  • Wielcy Robacy -To zbiór opowiadań o najbardziej zaskakujących stworzeniach. Te historie pokazują, że każdy może spełniać marzenia, wystarczy tylko bardzo czegoś chcieć i... nie bać się sięgać po coś, co z pozoru wydaje się niemożliwe!

  • Szkoła Trzęsiportków. Gadająca owieczkakolejny tom przygód klasy 2b, która codziennie przeżywa niezwykłe przygody! Tym razem okazało się, że owieczka mówi ludzkim głosem, a za pudłem w magazynku żyje dzikie zwierzę. . Co z tego jest prawdą i co to oznacza? Przede wszystkim masę zabawy! 

  • Staś Pętelka. Biwak na działce - Bogato ilustrowana seria dla dzieci ukazuje istotne wydarzenia z życia przedszkolaka. Każde dziecko odnajdzie tu znane mu sytuacje i wraz ze Stasiem spotka się z emocjami, których samo doświadcza.

  • (Nie)zapomniana impreza - Wydarzenia opisane w tej książce do zwyczajnych na pewno nie należą! To historia pełna przezabawnych, absurdalnych przygód autorstwa wielokrotnie nagradzanego Simona Jamesa Greena.

  • Drużyna Oka. Foka szara -  Intryga i misja, zaskakujące wynalazki, dziecięcy bohaterowie, szkolna przyjaźń i wartka akcja – to sprawdzony przepis na dobrą przygodówkę. Wszystkim miłośnikom klasycznych powieści przygodowych polecamy tę kolejną serię Marcina Mortki, autora uwielbianych historii o wikingu Tappim! 

Zobacz także:

« Nowy tom przygód Jagi i Strażników Wrót!Piękna seria dla najmłodszych. Poznajcie Julkę i Janka! »