Aktualności

Nowa książka z serii Szkoła Trzęsiportków!

Nowa książka z serii Szkoła Trzęsiportków!

Nowy tom serii Szkoła Trzęsiportków - Gadająca owieczka

Przed Wami seria szkolnych przygód, czyli Szkoła Trzęsiportków! Kolorowe ilustracje, krótkie rozdziały i... duża, czytelna czcionka to niejedyne plusy tej książki! Wasze dziecko wraz ze Szkołą Trzęsiportków zanuży się w świat szkolnych przygód i ogromnego poczucia humoru. W serii ukazało się kilka tytułów, każdy z nich przedstawia szalone przygody grupy przyjaciół.

Pamela Butchart - Szkoła Trzęsiportków: kolejność

Szkoła Trzęsiportków to seria książek autorstwa Pameli Butchart, przeznaczona dla dzieci od szóstego roku życia. Bohaterowie tej książki w każdej sytuacji widzą działanie sił nadprzyrodzonych. Książki można czytać w różnej kolejności - poniżej zgodnie z tym, w jakiej kolejności były wydawane przez wydawnictwo Zielona Sowa:

Szkoła Trzęsiportków - Tajemnicze jajo: W tej części serii uczniowie Szkoły Trzęsiportków odkrywają tajemnicze jajo. Są oczywiście święcie przekonane, że z jaja wylęgnie się prawdziwy dinozaur. Czy rzeczywiście tak będzie? Szkoła Trzęsiportków - Klasowy kot: W Szkole Trzęsiportków może zdarzyć się dosłownie WSZYSTKO! Czy Klasowy Kot ma jakąś ważną wiadomość? TAK! Czy po schrupaniu chipsa z kałuży można poważnie zachorować? TAK! Czy Zmyślona Magdalena lubi PSIKUSY? TAK! Co klasa 2B zamierza z tym zrobić? FANTASTYCZNIE SIĘ BAWIĆ!

Szkoła Trzęsiportków - Inwazja króliczków: Czy króliczki na szkolnym podwórku knują coś niedobrego? TAK! Czy tajemniczy gość to łowca talentów? TAK! Czy nauczycielka muzyki ma zaczarowane skrzypce? TAK! Co to wszystko oznacza dla klasy 2b? MNÓSTWO ZABAWY!

 Szkoła Trzęsiportków - Superpies: Pies superbohater stoi na dachu szkoły. Purée ziemniaczane ze szkolnej stołówki jest jakieś dziwne… A Zuzia ma prawdziwe jajo kosmity. Ale czy to prawda? Przekonajcie się, sięgając po kolejne przygody klasy 2b.

Szkoła Trzęsiportków - Magiczny chomik: Chomik Makaron potrafi czarować. Maks jest robotem. Połknięcie muchy zmieni Ewkę nie do poznania. Ale czy to prawda? Sprawdźcie, jakie przygody czekają w tej książce na uczniów!

 

Szkoła Trzęsiportków - Rekin w basenie: W szkolnym basenie zamieszkały piranie, rekin i jadowite meduzy, na boisku szkolnym zakopany jest olbrzymi dinozaur, a chusta animacyjna powoduje, że znikają uczniowie! Przecież to wszystko jest możliwe, prawda?

Szkoła Trzęsiportków - Duch w toalecie: Duch zamieszkał, w szkolnej toalecie, but przepowiada przyszłość, a w jednej z klas jest przeklęty dywan! Przecież to wszystko jest możliwe, prawda? Sprawdź, co to oznacza dla klasy 2b.

Szkoła Trzęsiportków Gadająca owieczka - nowy tom przygód klasy 2b

Kolejny tom Szkoły Trzęsiportków już 12 października! Ósma część nosi tytuł Szkoła Trzęsiportków. Gadająca owieczka. Owieczka przemówiła ludzkim głosem. Za pudłem w magazynku żyje dzikie zwierzę. I okazało się, że po zasłonach można malować!


Ale czy to wszystko jest prawdą? Co to oznacza dla szkoły trzęsiportków? Zachęcamy do zakupu i lektury!

 

 

Zobacz także:

« Kolejny tom „Przewodnika po zbrodni” już niebawem! Nowy tom przygód Jagi i Strażników Wrót! »