Aktualności

Kolejny tom „Przewodnika po zbrodni” już niebawem!

Kolejny tom „Przewodnika po zbrodni” już niebawem!

Przewodnik po zbrodni grzecznej dziewczynki powraca! Kiedy drugi tom?

„Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki” autorstwa Holly Jackson z dnia na dzień podbił serca czytelników na całym świecie. Ta książka w porywającym tempie wciągnęła Was w wir tajemnic, uprzedzeń i sekretów. Pięć lat temu uczennica Andie Bell została zamordowana przez swojego chłopaka - Sala Singha. Policja wie, że to był on. Wszyscy w mieście to wiedzą. I choć sprawa jest zamknięta, to dorastająca w tym samym miasteczku Pippa Fitz-Amobi nie jest tego taka pewna. Kiedy wybiera tę sprawę jako temat swojego ostatniego rocznego projektu w szkole, zaczyna odkrywać tajemnice, które ktoś w mieście desperacko chce pozostawić w ukryciu. Wkrótce szkolne zadanie przeradza się w śmiertelne zagrożenie.

Recenzje „Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki” mówiły wprost, że to trzymający w napięciu i uzależniający thriller dla młodych dorosłych, po który trzeba sięgnąć! Postanowiiśmy więc zadbać o to, by w Polsce ukazał się drugi tom „Przewodnika po zbrodni...”.

 

Przewodnik po zbrodni grzecznej dziewczynki 2 tom - kiedy?

„Ktoś zaginął. Nikt nic nie mówi. Ale wszyscy słuchają”, czyli wciągająca i zaskakująca kontynuacja bestsellerowego „Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki”. Drugi tom „Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki” nosi tytuł „Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew”.

Mimo błyskotliwie przeprowadzonego śledztwa z zeszłego roku Pippa Fitz-Amobi nie planowała kontynuowania kariery detektywistycznej. Jej podcast na temat morderstwa, które wtedy wyjaśniła, stał się viralem. Zdecydowanie miała już dość rozwiązywania zagadek i tajemnic. Tamtą historię mogła więc uznać za zakończoną. Niespodziewanie stanie się jednak coś, co sprawi, że będzie musiała zmienić zdanie. Kiedy zniknie ktoś bliski, policja znów okaże się bezradna. Pippa poznaje kolejne mroczne sekrety, które skrywa jej miasto. Czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim skończy się czas?

Przewodnik po zbrodni grzecznej dziewczynki” - premiera: 26 października 2022

 „Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew” - Premiera: 9 listopada 2022

 

Zobacz także:

« Najlepsze książki o szkole i ze szkołą w tleNowa książka z serii Szkoła Trzęsiportków! »