Aktualności

Kryminalny Konkurs Literacki – zostań autorem i wygraj wyjątkowe nagrody!

Kryminalny Konkurs Literacki – zostań autorem i wygraj wyjątkowe nagrody!

Ruszył Kryminalny Konkurs Literacki

Trudna do rozwikłania kryminalna zagadka, nieprzewidywalne zdarzenie, a może zaskakujące osobowości bohaterów? Napisz kryminalne opowiadanie i wygraj wyjątkowe nagrody.

Kryminalny Konkurs Literacki - na czym polega?

Zapraszamy do wzięcia udziału w Kryminalnym Konkursie Literackim. Wraz z Legimi S.A. i serwisem Lubimyczytac.pl zachęcamy do uczestnictwa w konkursie. To szansa nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe, ale i profesjonalną publikację opowiadania w formie ebooka.

Wymóg konieczny: przesłany na konkurs tekst nie może być wcześniej publikowany. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać opowiadanie kryminalne o długości nieprzekraczającej 40 000 znaków i wysłać je do 15 sierpnia 2022 roku na adres konkurs@books4ya.pl.

Kryminalny Konkurs Literacki - jury

Wasze opowiadania oceni jury w składzie:

Agnieszka Płoszaj - autorka powieści kryminalno-obyczajowych, zadebiutowała w 2017 roku powieścią "Czarodziejka", która otwiera cykl łódzkich kryminałów.

Olga Kowalska - autorka bloga literackiego i kanału na Youtube Wielki Buk, prowadzi spotkania autorskie i wywiady z pisarzami

Monika Kasztelan - miłośniczka literatury dziecięcej i młodzieżowej, pracuje w firmie Legimi na stanowisku opiekuna kategorii dziecięcej i młodzieżowej

Zofia Satkowska - absolwentka polonistyki, zwykle zaczytana w literaturze klasycznej, chociaż dobrym kryminałem też nie pogadzi, pracuje w wydawnictwie Books4ya

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30.10.2022.

Kryminalny Konkurs Literacki - nagrody

Zwycięskie opowiadania zostaną wydane w formie ebooka w 2023 roku. Publikacja ta będzie możliwa do nabycia w księgarniach internetowych, a dochód z niej zostanie przekazany Fundacji Powszechnego Czytania na dalsze działania wspierające wzrost czytelnictwa w Polsce.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj>>

 

Zobacz także:

« Książki dla młodzieży. Co warto przeczytać w te wakacje?Zapraszamy na wspólne kolorowanie! »