Kryminalny Konkurs Literacki

Znamy już zwycięzców Kryminalnego Konkursu Literackiego! Jury w składzie: Agnieszka Płoszaj (autorka kryminałów), Olga Kowalska (Wielki Buk), Monika Kasztelan (Legimi) oraz Zofia Satkowska (Wydawnictwo Books4YA) wyłoniło dziesięciu laureatów. Poniżej pełna lista zwycięzców. Ze zwycięzcami skontakujemy się poprzez adres e-mail w najbliższych dniach.

 

 

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział! I uwaga! Śledźcie nasze aktualności, bo w przyszłym roku planujemy kolejną edycję konkursu - szczegóły już niebawem...

 

 

 


Kryminalny Konkurs Literacki – zostań autorem i wygraj wyjątkowe nagrody!

Wydawnictwo Books4YA wraz z Legimi S.A. oraz serwisem Lubimyczytać.pl zaprasza do uczestnictwa w wyjątkowym Kryminalnym Konkursie Literackim. Udział w konkursie to szansa nie tylko na atrakcyjne nagrody rzeczowe, lecz także na profesjonalną publikację opowiadania w formie ebooka we współpracy z Wydawnictwem Books4YA!

   

 

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać opowiadanie kryminalne o długości nieprzekraczającej 40 000 znaków i wysłać je do 15 sierpnia 2022 roku na adres konkurs@books4ya.pl.
Wymóg konieczny: przesłany na konkurs tekst nie może być wcześniej publikowany.

 

10 najciekawszych i prezentujących największe walory literackie opowiadań, które zostaną nagrodzone, wyłoni jury w składzie: Agnieszka Płoszaj (autorka kryminałów), Olga Kowalska (Wielki Buk), Monika Kasztelan (Legimi) oraz Zofia Satkowska (Wydawnictwo Books4YA).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 30.10.2022.

Zwycięskie opowiadania zostaną wydane w formie ebooka w 2023 roku. Publikacja ta będzie możliwa do nabycia w księgarniach internetowych, a dochód z niej zostanie przekazany Fundacji Powszechnego Czytania na dalsze działania wspierające wzrost czytelnictwa w Polsce.Nagrodami dla wyróżnionych autorów będzie jednak nie tylko publikacja ich tekstów w przygotowanym przez wydawnictwo Books4YA tomie opowiadań. Laureaci miejsc 1.–3. otrzymają też czytnik ebooków PocketBook, roczny abonament na ebooki i audiobooki bez limitu w Legimi oraz drewnianą bransoletkę Books4YA dla miłośników książek. Roczny abonament na ebooki i audiobooki w Legimi czeka też na wszystkich autorów, których opowiadania zajmą miejsca 4.–10.

 

 

Pobierz materiały graficzne związane z konkursem

Do pobrania: