Aktualności

Poprowadź swoją armię do zwycięstwa w jednej z największych bitew w historii!

Poprowadź swoją armię do zwycięstwa w jednej z największych bitew w historii!

Twoje decyzje pokażą, jak przebiegnie i zakończy się Bitwa Warszawska

Jest upalny sierpień 1920 roku. Dwie potężne armie szykują się do bitwy, która zadecyduje o losach obu krajów. Stań po jednej ze stron konfliktu i poprowadź swoje wojska do zwycięstwa. Wykorzystaj umiejętności dowódców, siłę oddziałów oraz posiadane zasoby, aby pokonać nieprzyjaciela.

Bitwa warszawska - gra dla dzieci powyżej 9. roku życia

Gra oparta jest na mechanizmie hand management – gracze zarządzają kartami, które mają na ręku. Gra Bitwa Warszawska z powodzeniem może posłużyć jako wstęp do bardziej wymagających pozycji. Nieskomplikowane zasady sprawią, że będzie to dobry wybór na pierwszą grę strategiczną zarówno dla młodych graczy, jak i dorosłych.

Bitwa Warszawska to strategiczna gra historyczna, która przenosi graczy w czasie do jednego z najważniejszych wydarzeń XX wieku. Gracze wybierają strony, po których się opowiedzą: Wojsko Polskie lub Armia Czerwona. Następnie prowadzą swoje oddziały do decydującego starcia na przedpolach Warszawy. Armie są zbudowane niesymetrycznie, co oznacza, że każda z nich ma swoje słabe i mocne strony, które trzeba wziąć pod uwagę przy planowaniu wojennej strategii. Od graczy zależy jak wykorzystają posiadane umiejętności dowódców i oddziałów. Może to właśnie Armii Czerwonej uda się zmienić bieg historii i wygrać 18. największą bitwę w dziejach świata!

Poprowadź swoją armię do zwycięstwa w jednej z największych bitew w historii!

 Liczba graczy: 2-4 graczy

Czas rozgrywki: 45-90 min. 

 

Do nabycia również Pakiet 2w1: Bitwa Warszawska + Śladami Phileasa Fogga SPRAWDŹ!

Zobacz także:

« Zapraszamy na wspólne kolorowanie!Międzynarodowy Dzień Kota. Najpiękniejsze książki o kocich przygodach »