Aktualności

Zapraszamy na wspólne kolorowanie!

Zapraszamy na wspólne kolorowanie!

Dzień kolorowanek

Czy może być lepsze zajęcie do rozwijania kreatywności i zdolności artystycznych Twojego malucha niż kolorowanka? Choć Dzień kolorowanek nie jest oficjalnym świętem, to do jego obchodów chyba nie trzeba nikogo namawiać. Kolorowanie to przecież jedna z najprzyjemniejszych rozrywek dla dzieci.

Jedne zawierają drobne elementy, które trzeba pokolorować inną kredką, drugie wymagają dużej uwagi i pracy w skupieniu. Kolorowanki mają w dużej mierze działanie relaksacyjne i są świetnym sposobem na chwilę przerwy. Z okazji Dnia kolorowanek wszystkim maluchom polecamy kolorowanki dla dzieci od Zielonej Sowy!

Kolorowanki dla dzieci do pobrania

Materiały do pobrania znajdziecie poniżej, wystarczy kliknąć na kolorowankę. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Wam udanej zabawy! W swoich social mediach możecie podzielić się pokolorowanymi obrazkami. Oznaczajcie nasze profile na Facebooku i Instagramie, byśmy mogli podejrzeć Wasze prace. Powodzenia!

 

                

Zobacz także:

« Kryminalny Konkurs Literacki – zostań autorem i wygraj wyjątkowe nagrody! Poprowadź swoją armię do zwycięstwa w jednej z największych bitew w historii! »