Puchata Foczka - Zosia i jej zoo

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 6-8 lat

Azyl Zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego. Horacy podróżuje po całym świecie i często spotyka różne egzotyczne zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w...

Czytaj pełny opis

14,99


Produkt niedostępny

Azyl Zoologiczny to wyjątkowe miejsce założone przez pana Horacego. Horacy podróżuje po całym świecie i często spotyka różne egzotyczne zwierzęta, które potrzebują pomocy i są w niebezpieczeństwie. Uratowane zwierzęta trafiają do Azylu Zoologicznego, gdzie odnajdują nowy dom i mają wspaniałą opiekę.

Zosia mieszka w Azylu Zoologicznym, gdzie zawsze dzieje się coś ekscytującego. Dziewczynka kocha zwierzęta i uwielbia się nimi zajmować. Ma też pewien niezwykły dar… rozumie mowę zwierząt! Jest to jej największy sekret.

Zosia bardzo się martwi, bo Azylowi Zoologicznemu grozi zamknięcie. Dziewczynka MUSI znaleźć sposób, by uratować ogród, bo inaczej nowo przybyła mała foczka straci dom.

 

RECENZJA - kiedymamaniespi.blogspot.com
Książka z serii Zosia i jej zoo. Tytułowa Zosia mieszka wraz ze swoją mamą Leną  a Azylu Zoologicznym, którego właścicielem jest jej stryjeczny dziadek Horacy. W tej książce poznamy historię małej białej foczki, którą z jej domu zabrali myśliwi dla jej pięknego białego futra. Na szczęście dziadek Horacy ją uratował i przetransportował balonem do Azylu Zoologicznego. [czytaj więcej>>]

 

 

PATRONI:

     
EAN:9788379831265
Format:128x198
Oprawa:Miękka
Liczba stron:128
Data premiery:2015-04-08
Wiek czytelnika:6-8 lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię
0 zł dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków
0 zł przy zamówieniu powyżej 70 zł
11,50 zł przy zamówieniu do 70 zł