Książki

Filtry

Format

6-8 lat709

Książki dla dzieci od 6 do 8 lat

Dzieci w wieku 6 do 8 lat rozpoczynają na poważnie swoją przygodę z czytaniem. Maluchy uczą się poprawnego składania wyrazów poprzez sylaby, a jeszcze wcześniej litery w sylaby. Nauka taka to proces trudny, ale dla dzieci w tak młodym wieku niezbędny dla dalszej edukacji i łatwości w poznawaniu świata. Młode osoby muszą wykazać się dyscypliną oraz niezwykłym zaangażowaniem. Przejście przez okres nauki czytania jest o wiele łatwiejsze z wykorzystaniem przygotowanych książek specjalnie dla dzieci w wieku od 6 do 8 lat. Zainspiruj dziecko do czytania, aby ta czynność nie była kojarzona z niechcianą nauką czy marnowaniem czasu. Książki dla dzieci od 6 do 8 lat w Wydawnictwie Zielona Sowa przygotowują uznani w półświatku wydawniczym autorzy oraz ilustratorzy.

 

Jakie książki dla 6-latków?

Szukasz odpowiedniej książki dla 6-latka? Chcesz by książka była interesująca? Wydawnictwo Zielona Sowa oferuje pełną gamę tytułów, które będą niezapomnianym czytelniczym przeżyciem dla dzieci. Popularne pozycje aktywnościowe zapewnią zabawę oraz skupią uwagę przy wybranym temacie. Polecamy szczególnie serię „W zgodzie z naturą”, serię z naklejkami dla chłopców czy serię „Mała projektantka” z możliwością naklejania, rysowania i składania dla dziewczynek.

 

Jakie książki do nauki czytania i pisania?

Najlepsze książki do czytania posiadają rozdzielone słowa na sylaby, najczęściej innym kolorem, tak by dziecko mogło łatwo dzielić sobie całe wyrazy na części. Szczególnie polecamy serię „Już czytam”. Nauka pisania to przede wszystkim wyrobienie prawidłowej motoryki ruchu ręki. Książki ćwiczące pisanie powinny uwzględniać każdy etap takiej nauki. Do edukacji rekomendujemy serię „Uczę się pisać” która pomaga przejść od szlaczków, aż po układanie całych zdań.