Aktualności

Zapowiedzi na marzec 2023. Po jakie tytuły warto sięgnąć?

Zapowiedzi na marzec 2023. Po jakie tytuły warto sięgnąć?

Książkowe premiery 2023 w Wydawnictwie Zielona Sowa

Marzec zapowiada się naprawdę ciekawie. Wydawnictwo Zielona Sowa kontynuuje uwielbiane przez najmłodszych serie książek. Będzie coś dla maluchów, którzy dopiero poznają świat i po raz pierwszy mierzą się z pewnymi sytuacjami, ale także dla nieco starszych, którzy uwielbiają zwierzęta. Zobaczcie, jakie premiery czekają na Was w marcu 2023!

Książka dla dzieci 2023: Staś Pętelka. Urodzinowe przyjęcie

Najnowszy tom z serii przygód o Stasiu Pętelce to „Staś Pętelka. Urodzinowe przyjęcie”. Zbliżają się urodziny chłopca, który wie, że to idealna okazja do tego, by zaprosić swoich znajomych. Podczas wydarzenia rodzi się jednak wiele pytań: kogo zaprosić na takie przyjęcie czy jak zaplanować taką imprezę. Jak poradzi sobie z tym Staś? Sprawdźcie, czytając najnowszy tom z serii Staś Pętelka.

Słoneczna Stadnina. Gabrysia i zrzędliwy kucyk

Dla nieco starszych czytelników w marcu pojawi się najnowszy tom Słonecznej Stadniny. „Gabrysia i zrzędliwy kucyk” to opowieść o Gabrysi, która podczas obozu jeździeckiego została połączona w parę z kucykiem Borysem. Okazuje się jednak, że zwierzę choć galopuje jak marzenie to... ciężko go uszczęśliwić. Dziewczynka postanawia znaleźć sposób na zdobycie serca Borysa.

Banda Wełniaków. Szczwany lis

Kolejne przygody Bandy Wełniaków po tytułach: Banda Wełniaków oraz Banda Wełniaków. Byczy i wściekły. W trzecim tomie Baranek Beernard, Lama Szama i Kózka Wiluś postanawiają wziąć sprawy we własne kopytka. Zamierzają pokazać, że nie są tacy mięciusi, na jakich wyglądają. Przed nimi trudne zadanie, bowiem Beernard został porwany i zabrany do kryjówki pani Lisicy. Czy jego przyjaciele dotrą na czas, zanim Baranek zostanie jagnięcą kolacją?

Maluch poznaje W domu i na podwórku

Maluch poznaje to nowa seria książek dla czterolatków, która pozwoli im zaspokoić ciekawość świata. W serii ukazały się już dwa tytuły: „Maluch poznaje. Ja i moja rodzina” oraz „Maluch poznaje. Moje ciało”. Teraz pora na kolejne dwa. „Maluch poznaje W domu i na podwórku” pokaże, co znajdziemy w naszych domach, do czego służą konkretne przedmioty i jak wygląda podwórko. „Maluch poznaje. Przyroda wokół mnie” pomoże dziecku poznać świat, który go otacza. Książka odpowie m.in. na pytanie, jakie zwierzęta żyją w górach, jak powstaje miód lub czym się różnią od siebie pory roku.

                                 

 

 

 

 

 

Zobacz także:

« Poznajcie Maciusia i Leona! Oto nowa seria dla maluchówUrodzinowe przyjęcie Stasia, czyli nowości w świecie Pętelków! »