Aktualności

Wejdź do świata Misi i jej pieska Popika!

Wejdź do świata Misi i jej pieska Popika!

Misia i jej mali pacjenci. Górska przygoda – nowy tom przygód Misi

Misia i jej mali pacjenci to popularna seria Anieli Cholewińskiej-Szkolik. Stworzona przez autorkę bohaterka o imieniu Misia, z pomocą swojego ukochanego psa Popika, leczy zwierzęta. Wesoła dziewięciolatka uwielbia spędzać czas w ogrodzie, gdzie tata zbudował dla niej drewniany domek na gałęziach starej lipy. Nie jest to jednak zwykły domek, bowiem Misia prowadzi w niej prawdziwą lecznicę dla zwierząt. Tam pomaga chorym ptakom, wiewiórkom i innym potrzebującym. Misia doskonale wie, co dolega zwierzętom, ponieważ… rozumie jej mowę! Sekret Misi zna tylko jej dziadek Tadeusz, który jest weterynarzem oraz piesek Popik.

 

Misia i jej mali pacjenci. Górska przygoda - książka dla dzieci od 4. roku życia

Najnowszy tom Misi „Górska przygoda" opowiada o jej przygodach podczas wycieczki szkolnej. Dziewczynka wraz z koleżanką Ewą wyjeżdża w Góry Stołowe. Tam spotykają na swojej drodze pustułkę, która nie może latać oraz osamotnionego muflona, oddzielonego od swojego stada. Czy Misia znajdzie sposób, by pomóc górskim zwierzętom? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w wyjątkowych opowiadaniach o Misi.

Popik i jego wielkie przygody - nowa seria książek dla dzieci

Zachęcamy Was również do poznania świata wielkich przygód pieska Misi, czyli Popika. Wierny towarzysz dziewczynki ma już swoją serię - Popik i jego wielkie przygody. Pierwszy tom - Popik i jego wielkie przygody. Nie taki tygrys straszny - opowiada o życiu małego psiaka. Popik stawia w nim czoła tygrysowi, wyrusza w niebezpieczną pogoń za wiewiórką i pomaga Misi rozwiązać problem z bursztynem. Ale to nie koniec popikowych przygód!

Już w październiku nowy tom przygód Popika, czyli Popik i jego wielkie przygody. Apetyt na kolory. Popik wyruszy w nim na poszukiwania swojej ulubionej zabawki - piłki. By przypodobać się Misi, która zachwyca się kolorowymi ptakami, piesek sam będzie chciał zyskać więcej kolorów... To jednak nie koniec jego przygód. Popik uda się w odwiedziny do prawdziwego psa wystawowego! Zobaczy też, jak wygląda jarmark. Nowa część przygód przyjaciela Misi już niebawem!

 

 

Zobacz także:

« Międzynarodowy Dzień Kota. Najpiękniejsze książki o kocich przygodachWeekend promocji w Zielonej Sowie, czyli najciekawsze książki młodzieżowe za jedynie 15 zł! »