Aktualności

Upiecz pierniki z Jadzią, zaśpiewaj piosenkę ze Stasiem, czyli Rodzina Pętelków czeka na święta!

Upiecz pierniki z Jadzią, zaśpiewaj piosenkę ze Stasiem, czyli Rodzina Pętelków czeka na święta!

Rodzina Pętelków czeka na święta

Nowa książka dla fanów rodzinki Pętelków. Tym razem wraz z Jadzią, Stasiem, Szczepana rodzicami dzieci i pieskiem Piratem możecie przygotować się do świąt. „Rodzina Pętelków czeka na święta” to niezwykła opowieść o magii oczekiwania na święta. Dla Jadzi i Stasia to będą wyjątkowe święta, bo pierwsze wraz z młodszym bratem, Szczepanem. Bez wątpienia będzie więc wesoło! 24 krótkie opowiadania związane tematycznie z okresem świąteczno-zimowym staną się idealnym sposobem na spędzenie kilku chwil w gronie rodzinnym. A to wszystko w towarzystwie rodziny Pętelków.

Kalendarz Adwentowy dla dzieci - Rodzina Pętelków czeka na święta

Wraz z Jadzią upiecz pierniczki, ze Stasiem zrób świąteczną girlandę i zaśpiewaj piękną piosenkę, a ze Szczepciem wysłuchaj magicznej opowieści o małym elfie. „Rodzina Pętelków czeka na święta” to niezwykła książka w formie kalendarza adwentowego, która umili Wam czas oczekiwania na święta i oderwie od przedświątecznej gorączki. Tak książka „Rodzina Pętelków czeka na święta” prezentuje się w środku.

 

Rodzina Pętelków czeka na święta - zaśpiewaj Piosenkę Stasia i weź udział w konkursie!

Piosenka Stasia to utwór, który napisała Barbara Supeł, autorka książek z serii Jadzia Pętelka i Staś Pętelka. Przed Wami wersja w wykonaniu Katarzyny Łaski, znanej wokalistki, aktorki musicalowej i dubbingowej. Spróbujcie zaśpiewać wraz z Kasią z całą rodziną!

 

Przed Wami wersja Piosenki Stasia karaoke, która ułatwi Waszej rodzince wzięcie w muzycznym konkursie! Szczegóły już niebawem!

 

 

Zobacz także:

« Książka na zimę, czyli premiery w Zielonej Sowie!Nominacje w plebiscycie serwisu granice.pl »