Aktualności

Poznajmy się, czyli nowy cykl podcastów Między Sowami

Poznajmy się, czyli nowy cykl podcastów Między Sowami

Podcasty Wydawnictwa Zielona Sowa

Między Sowami to podcasty Wydawnictwa Zielona Sowa, które skupiają wokół siebie cykle rozmów o różnej tematyce. Rozmowy skierowane są zarówno do fanów książek dziecięcych, jak i młodzieżowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników i… dajemy im szansę również nas posłuchać.  Pełną parą z podcastem Między Sowami ruszyliśmy w towarzystwie Joanny JagiełłoMacieja Rożena oraz Kasi Keller. Z trzema autorami porozmawialiśmy o tym, co jest najważniejsze w książkach dla dzieci, czy można oceniać książkę po okładce oraz o tym, czy istnieje przepis na bestseller.

 

Podcasty Wydawnictwa Zielona Sowa Poznajmy się

Tym razem prezentujemy Wam nowy cykl Między Sowami Poznajmy się. To spotkania z ludźmi ze świata literatury, Influencerami, TikTokerami, blogerami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i spostrzeżeniami na temat otaczających nas książek i rynku wydawniczego. W pierwszym odcinku Poznajmy się Filip Pokrzywniak rozmawia z Martą Lis, znaną w sieci jako PannaFox. Marta opowiada o książkach młodzieżowych, zarówno tych wydanych w Wielkiej Brytanii jak i na polskim rynku wydawniczym, o wpływie Tik-Tok'a na wybory nastolatków oraz o swoich pieskach i… tegorocznych książkowych wyborach.

 

Gościnią drugiego odcinka Między Sowami Poznajmy się została Aleksandra Misior-Mroczkowska, znana w świecie książek jako KsiążkowyFrik. Ola opowiedziała nam o swoich początkach w świecie książkowych recenzentów, zdradziła, jakie zmiany czekają jej widzów i obserwatorów, a także ujawniła, kto miał wpływ na jej pasję.

Nowe odcinki już niebawem! Zachęcamy do słuchania.

 

Zobacz także:

« Książki o Świętym Mikołaju - co warto kupić?Wesołych Świąt od Zielonej Sowy! »