Aktualności

Książki o Świętym Mikołaju - co warto kupić?

Książki o Świętym Mikołaju - co warto kupić?

Najpiękniejsze książki o świętym Mikołaju

Zastanawialiście się, co by było, gdyby Mikołaj nie miał brody? Jak wykonuje wszystkie swoje obowiązki? I jak w ogóle wpadł na pomysł roznoszenia dzieciom prezentów? Podpowiadamy, jakie książki o świętym Mikołaju warto kupić dziecku!

Książka o świętym Mikołaju - Zawód: Święty Mikołaj

To zdecydowanie książka dla wszystkich tych, którzy lubią odkrywać tajemnice, tym razem tajemnice świętego Mikołaja. Kto pomaga mu czytać wszystkie listy? Jak mieści się przez wąskie kominy i co robi, gdy święta dobiegają końca?  Dobra zabawa przy lekturze tego tytułu – gwarantowana! Wiek czytelnika: 6+

Książka o świętym Mikołaju – Gwiazdka Miko

Przed Wami opowieść o chłopcu, który marzy o tym, by przynajmniej przez jeden dzień w roku każde dziecko było szczęśliwe. Czy jego marzenie się spełni? Poruszająca historia o życzliwości, hojności i wzajemnej opiece. Dla wszystkich, którzy w świątecznym czasie chcą poczuć choć odrobinę magii. Wiek czytelnika: 4+

Książka o świętym Mikołaju – Mikołaj bez brody

Ten zabawny, rymowany picturebook przeniesie każdego małego czytelnika do krainy pełnej magii i nieograniczonej wyobraźni. Czy Mikołaj bez brody nadal jest Mikołajem? Prezenty same  się nie rozdadzą. Na ratunek ruszają elfy. Czy uda im się pomóc?

Książka o świętym Mikołaju – Wieczór pełen cudów

Ta ciepła i wzruszająca opowieść, choć zaczyna się smutno, jest piękną drogą do poznania istoty Świąt, do odkrycia miłości, która ma moc zmieniania świata.

 

 

 

 

 

Zobacz także:

« Książka na prezent. Co warto kupić?Poznajmy się, czyli nowy cykl podcastów Między Sowami »