Aktualności

Zimowy pakiet na ferie w atrakcyjnej cenie!

Zimowy pakiet na ferie w atrakcyjnej cenie!

Zaczytane ferie z Wydawnictwem Zielona Sowa

Jak ferie to z książką, a jak z książką to oczywiście tą od Zielonej Sowy! Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet w atrakcyjnej cenie.

Pakiet książek zimowych w super cenie!

Szukacie pomysłu na to, jakie książki kupić swoim pociechom na czas ferii? Przychodzimy z pomocą. Przed Wami książkowy pakiet idealny na ferie i zimowe wieczory. W środku trzy książki dla dzieci od czwartego roku życia i jedna gra – a to wszystko w atrakcyjnej cenie – za jedyne 94,99 zł. Co wchodzi w skład pakietu?

Królik i Misia. Niesmaczne zwyczaje Królika– to przezabawne historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika. Przy tej książce dobra zabawa – gwarantowana!

Staś Pętelka. Ferie w lesie– bogato ilustrowana seria książek dla dzieci, która ukazuje istotne wydarzenia z życia. Staś po raz pierwszy jedzie na zimowe ferie. Czeka go tropienie zwierząt, zabawy na śniegu i… przejażdżka wielkimi saniami.

Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń– najnowszy tom bestsellerowej serii przygód Misi. Tytułowa bohaterka z pomocą swojego psa Popika leczy zwierzęta – te małe i te duże, te domowe i dzikie.

Kłębuszki gra dla dzieci, idealna dla fanów kotów. Gracze wcielają się koty, które pomagają swojej opiekunce Lukrecji zebrać kolorowe kłębki wełny. Każdy z kotów chce zasłużyć na miano najlepszego pomocnika, więc zamiast współpracować, koty rywalizują ze sobą o każdy kłębek! W tym pojedynku potrzeba sprytu, strategicznego myślenia oraz czterech łap.

 

 

 

Zobacz także:

« Zapowiedzi na luty 2023. Co warto przeczytać?31. finał WOŚP i małe podsumowanie, czyli dziękujemy, że byliście z nami! »