Aktualności

2023 rok z Wydawnictwem Zielona Sowa: Promocja na kalendarze

 2023 rok z Wydawnictwem Zielona Sowa: Promocja na kalendarze

Początek roku to idealna pora na zakup kalendarza. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy aż cztery piękne kalendarze na 2023 rok. Jest coś dla fanów wina, ale i dla miłośników podróży. Zobaczcie najpiękniejsze kalendarze na 2023 rok! Teraz wszystkie w promocyjnej cenie - 14,99 zł!

Kalendarz 2023 wino

Mnóstwo ciekawostek na temat wina, jego klasyfikacji i sposobów przechowywania, masa informacji na temat tego, jakie wino kupić na prezent i jak umiejętnie je degustować. Ten kalendarz pomoże Wam sprawić, by nadchodzący rok był bogaty niczym bukiet wina primitivo!

Kalendarz 2023 podróże

Uwielbiasz podróże? To ten kalendarz 2023 jest dla Ciebie! Wszystkie wspomnienia, ale i wyjazdowe plany zmieścisz w tym kalendarzu. A jeśli akurat nie będziesz miał czasu na wyjazd, między ważnymi spotkaniami i planami wpisanymi w kalendarz znajdziesz ciekawostki na temat najpiękniejszych krajów Europy.

 

Kalendarz 2023 miniogrody

Niech ten rozkwitnie milionem barw, czyli kalendarz na 2023 rok dla wszystkich fanów zieleni. Kalendarz oprócz układu tygodniowego, planera urlopowego czy miejsca na notatki, zawiera garść informacji na temat roślin – od notatek, jak je hodować po sprawdzone przepisy na to, co uprawiać na parapecie czy balkonie.  

 

Kalendarz 2023 mitologia słowiańska

Jeśli lubisz opowieści o bóstwach, fascynuje Cię świat pradawnych Słowian i ich wierzenia to ten kalendarz 2023 jest dla Ciebie! Wyjątkowy kalendarz z motywem mitologii słowiańskiej zawiera dużo miejsca na notatki, a układ kalendariów okraszony klimatycznymi ilustracjami i opisami sprawia, że posługiwanie się kalendarzem jest bardzo intuicyjne.

 

 

Zobacz także:

« 31. finał WOŚP i małe podsumowanie, czyli dziękujemy, że byliście z nami!Już jest! Nowy katalog wydawniczy wiosna-lato 2023 »