Aktualności

Świętuj Dzień Ziemi z serią "MikroCuda"!

Świętuj Dzień Ziemi z serią

Przypadający na 22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi to moment, kiedy szczególnie zastanawiamy się nad losem naszej planety, nad codziennymi wyborami, czy np. jechać rowerem czy samochodem, nad tym jak być bardziej "eko" i żyć w zgodzie ze światem naturalnym.

Jak przekazać naszym dzieciom wiedzę przyrodniczą, jak wychowywać je w duchu ekologii i miłości do przyrody? Nasza propozycja to seria bajek "MikroCuda"!

 

"Wędrówka kropelki" to niezwykła opowieść o magicznej podróży kropelki wody… Główna bohaterka opowieści budzi się do życia na szerokim jak wachlarz liściu. Rozpoczyna swoją wędrówkę po świecie, by finalnie stać się parą, a następnie wsiąknąć w ziemię i pomóc roślinom wyrosnąć i piąć się ku niebu.

W książce "Dwie takie same śnieżynki" autorka opisuje losy dwóch sióstr-płatków śniegu, które żyją wśród chmur i które pewnego zimowego dnia ruszają na ziemię. To będzie niesamowita podróż! Poznają drzewa, ptaki, rzeki... Śledząc ich losy, dziecko będzie mogło zapoznać się z podstawami obiegu wody w ekosystemie. Przygody śnieżynek to jednak nie tylko wiedza przyrodnicza, lecz także ciepła opowieść o tym, co uniwersalne, ważne również w świecie ludzi - wraz ze śnieżynkami czytelnik odkryje, jak dobrze jest być wyjątkowym oraz jak piękne mogą być relacje z innymi.

Seria bajek przyrodniczych "MikroCuda" to świetna propozycja rozbudzania ciekawości dziecka oraz poszerzania jego wiedzy z zakresu przyrody i ekologii. To także mądra lekcja życia dla nas-dorosłych, którzy wiele od świata przyrody możemy się nauczyć.

Dodatkowym atutem książek są dołączone do opowieści drobne ćwiczenia do wykonania, pozwalające małemu czytelnikowi mocniej przeżyć poznawaną historię.

 

W związku z tym, że 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi, chcielibyśmy zachęcić Was do sięgnięcia po serię „Mikrocuda”, ale nie tylko po nią! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy rabat 45% na całą ofertę na  www.zielonasowa.pl. Kod promocyjny: cuda ważny do 18.05.2023. Kod nie łączy się z innymi rabatami.


 

Zobacz także:

« Znów przyjdzie maj. A z majem WYJĄTKOWE NOWOŚCI!Kolejne przygody Julki i Janka już w sprzedaży! »