Aktualności

Maluch poznaje, czyli nowa seria dla najmłodszych!

Maluch poznaje, czyli nowa seria dla najmłodszych!

Maluch poznaje – nowa seria dla najmłodszych

Dla najmłodszych czytelników przygotowaliśmy nową serię, która pomoże im poznać świat i rozbudzić ich wyobraźnię. Przed Wami „Maluch poznaje”, czyli idealna lektura dla każdego ciekawskiego malucha.

W serii „Maluch poznaje” ukazały się dwa tomy – Ja i moja rodzina oraz Moje ciało. Maluch poznaje. Ja i moja rodzina pomoże odpowiedzieć dziecku na takie pytania, jak czym jest rodzina lub jak razem spędzać czas.

Maluch poznaje. Moje ciało odpowie na najczęściej zadawane przez dzieci pytania. Jak oddychamy? Po co nam włosy na głowie? I co widzą moje oczy? Dzięki tej książce maluch pozna części ciała i zaspokoi swoją ciekawość.

 Maluch poznaje - dwa nowe tomy!

Niebawem premierę będą miały dwa nowe tomy z serii Maluch poznaje - W domu i na podwórku oraz Przyroda wokół mnie.

Co znajdziemy w naszych domach? Do czego służą różne przedmioty? Jak wygląda podwórko przed domem? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w książce Maluch poznaje. W domu i na podwórku.

Premiera: 10 marca

 

Maluch poznaje. Przyroda wokół mnie pomoże dziecku poznać świat, który go otacza. Jakie zwierzęta żyją w górach, a jakie zamieszkują łąki czy lasy? Jak powstaje miód, jak pracują mrówki? Ilustracje pomogą zrozumieć poruszane zagadnienia i zachęcają do dalszego odkrywania tajemnic świata.

 Premiera: 10 marca

 

Zobacz także:

« Urodzinowe przyjęcie Stasia, czyli nowości w świecie Pętelków!Zapowiedzi na kwiecień 2023, czyli Zielona Sowa przyciąga wiosnę! »