Wiem, że to ty

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 12-14 lat

Sekret z przeszłości może wypłynąć na wierzch Pierwszego dnia w nowej szkole Ruby znajduje w szafce liścik o treści "Wiem, że to ty". Dziewczyna jest przerażona, że ktoś odkrył długo skrywany...

Czytaj pełny opis

39,99


Produkt niedostępny

Sekret z przeszłości może wypłynąć na wierzch
Pierwszego dnia w nowej szkole Ruby znajduje w szafce liścik o treści "Wiem, że to ty". Dziewczyna jest przerażona, że ktoś odkrył długo skrywany sekret - kiedy była małą dziewczynką, spowodowała śmierć swojej przyjaciółki Hanny, gdy bawiły się razem na placu zabaw. Ruby udało się utrzymać to w tajemnicy przez dziesięć lat, choć przez cały ten czas poczucie winy zżerało ją od środka. Wkrótce w szkole zaczynają się dziać dziwne rzeczy - uczniowie padają ofiarami fatalnych wypadków. Ktoś puszcza plotkę, że to Ruby jest sprawczynią całego zamieszania. Dziewczyna musi udowodnić swoją niewinność i odkryć, kto odpowiada za serię wypadków. Jaki związek z przeszłością mają obecne wydarzenia?
Kolejny trzymający w napięciu thriller autorki "Kłamstwa minionego lata", "Dzisiaj umrzesz ty" i "Zobacz, jak oni kłamią". Przerażająca opowieść o tym, jak łatwo jest być manipulowanym i jak bardzo niebezpieczne mogą być nierozwiązane sprawy z przeszłości.

EAN:9788382401165
Format:128x198
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:304
Data premiery:2021-07-28
Wiek czytelnika:12-14 lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię
Fragment_Wiem_że_to_Typlik .pdf (2.33 MB) pobierz

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską