Tomek Łebski. cz.9 Tomek Łebski najlepszy w klasie (prawie)

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 9-11 lat

W dziewiątym tomie Tomek zostaje członkiem szkolnego samorządu i przygotowuje się do swojej pierwszej przemowy! Wszyscy się cieszą, łącznie z ulubioną koleżanką z klasy ? Asią. Tylko Marek siedzi...

Czytaj pełny opis

24,90


Produkt niedostępny

W dziewiątym tomie Tomek zostaje członkiem szkolnego samorządu i przygotowuje się do swojej pierwszej przemowy! Wszyscy się cieszą, łącznie z ulubioną koleżanką z klasy ? Asią. Tylko Marek siedzi skwaszony… Wychowawca oddał sprawdziany i okazało się, że Tomek wypadł najlepiej z całej klasy. W dodatku Pzombie zagra na dorocznym szkolnym koncercie… Co za idealny obrót spraw! Szkoda, że to tylko piękny… SEN! Jednak Tomek chce, żeby to wszystko wydarzyło się naprawdę. Ma już na to własny pomysł. Czy uda mu się zostać najlepszym uczniem w klasie? Sprawdźcie sami!

Wielokrotnie nagradzana bestsellerowa seria „Tomek Łebski” to idealna propozycja dla każdego dziecka. Zabawne historie opowiedziane z perspektywy 11-letniego chłopca z pewnością zaciekawią niejednego młodego czytelnika. Niestandardowa forma – bogato zilustrowane strony z mnóstwem żartobliwych obrazków ukazujących świat Tomka Łebskiego oraz dodatkowe strony do samodzielnego uzupełniania ? zachęcą do sięgnięcia po książkę również mniej chętnych do czytania. Wystarczy otworzyć pierwszą stronę!

„Tomek Łebski” to seria książek, których nie musisz czytać po kolei. Wybierz tom, który Cię najbardziej interesuje i… pękaj ze śmiechu.

EAN:9788382402285
Format:145x190
Oprawa:Miękka
Liczba stron:240
Data premiery:2021-08-11
Wiek czytelnika:9-11 lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską