Strażnicy Wrót. Jaga i miasto magotechników

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 9-11 lat

Przed Jagą kolejna misja! Jaga Kurzastopka z pomocą mistrza Twardowskiego i przyjaciół z Niespokojnej Bandy ponownie udaremniła smokom powrót na Ziemię. Ale prastare gady nie porzuciły planu...

Czytaj pełny opis

36,99

Ilość:

-+

Produkt dostępny, wysyłka w 24h

Przed Jagą kolejna misja!

Jaga Kurzastopka z pomocą mistrza Twardowskiego i przyjaciół z Niespokojnej Bandy ponownie udaremniła smokom powrót na Ziemię. Ale prastare gady nie porzuciły planu zawładnięcia światem. Dragonis Wawelski i jego poplecznicy znów knują. Młoda czarownica dobrze o tym wie. Martwi ją coś jeszcze - Cykor, który wyruszył poznać swoje przeznaczenie, przepadł bez wieści, a Nieustraszony rozrasta się w niekontrolowanym tempie! Skoki mocy w jego wnętrzach zaczynają niebezpiecznie oddziaływać na cały glob. Jakiego czaru użyć, by uspokoić wiekowy dom na orlich nogach? Czy na świecie istnieje jeszcze magia zdolna przeciwstawić się jego sile?
Pomoc nadchodzi z Wrocławia, miasta otulonego aurą nieistotności, w którym rządzi rasa nikłego wzrostu, ale wielkich umysłów, a magię wykłada się na uniwersytecie. Do Nieustraszonego przybywa grupa magotechników - oddział wrocławskich krasnali do zadań specjalnych.

"Jaga i miasto magotechników" to trzeci tom serii "Strażnicy Wrót" - opowieści o przygodach tytułowej czarownicy. Książki łączą elementy świata magicznego, słowiańskiej mitologii i polskich legend.

EAN:9788382990874
Format:128x198
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:340
Data premiery:2023-10-11
Wiek czytelnika:9-11 lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską