Przeplatanki-rymowanki. Bajkownicy

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 1-3 lat

Lubicie bajki? Jeżeli tak, na pewno poznacie te postaci! Znajdziecie tu pirata i księżniczkę, smoka i rycerza w lśniącej zbroi, krasnal, wróżkę i olbrzyma. Nie zabraknie też syrenki i wesołej...

Czytaj pełny opis

32,99

Ilość:

-+

Produkt dostępny, wysyłka w 24h

Lubicie bajki? Jeżeli tak, na pewno poznacie te postaci! Znajdziecie tu pirata i księżniczkę, smoka i rycerza w lśniącej zbroi, krasnal, wróżkę i olbrzyma. Nie zabraknie też syrenki i wesołej czarownicy. Oto zabawni Bajkownicy!

Czytajcie rymowane teksty i twórzcie własne historyjki. Możecie wspólnie z dzieckiem mieszać poszczególne części opowiadania, tak aby powstała jeszcze zabawniejsza rymowanka! A gdy przy okazji rycerzowi wyrosną smocze skrzydła, a czarownicy urośnie syreni ogon, wspólnie cieszcie się swoją pomysłowością!

Zabawa z książką możliwa jest dzięki jej wyjątkowej formie. Sztywne strony podzielone zostały na trzy ruchome części. Wasze zadanie polega na przekładaniu stron wybranej części i łączeniu fragmentów ilustracji w dowolny sposób. Dzięki temu powstają zabawne obrazki, śmieszne postaci, dziwne przedmioty, a historyjka, którą czytamy w książce za każdym razem brzmi zupełnie inaczej.

EAN:9788381549493
Oprawa:Miękka
Liczba stron:9 rozkł.
Data premiery:2021-06-02
Wiek czytelnika:1-3 lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską