Pałac pod Ptasimi Głowami

wersja papierowa

(1 opinie lub oceny)

Wiek czytelnika: 9-11 lat

„Tego poranka wiadomość, jaką ciepłym głosem przekazywała spikerka, dotyczyła tajemnicy skrywanej w starym budynku. A dokładnie rzecz biorąc - pałacu”. Do Łodzi przyjeżdżają angielscy...

Czytaj pełny opis

26,99


Produkt niedostępny

„Tego poranka wiadomość, jaką ciepłym głosem przekazywała spikerka, dotyczyła tajemnicy skrywanej w starym budynku. A dokładnie rzecz biorąc - pałacu”.

Do Łodzi przyjeżdżają angielscy poszukiwacze skarbów, by odnaleźć złoto rzekomo ukryte na terenie pałacu Reinhardta Bennicha. Wszystkie lokalne media trąbią o niezwykłych gościach. Sprawą żywo interesują się również jedenastoletnia Jagoda Brylska i jej siostra Hanka. Pewnego dnia po szkole dziewczynki ruszają pod pałac, by na własne oczy zobaczyć prawdziwych poszukiwaczy skarbów. Gdy mały kundelek przynosi im w pyszczku torbę z tajemniczym pamiętnikiem Majordomusa, siostry nie zdają sobie sprawy, że właśnie zaczyna się jedna z największych przygód ich życia.

EAN:9788381546379
Format:128x198
Oprawa:Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:200
Data premiery:2020-06-17
Wiek czytelnika:9-11 lat

Opinie użytkowników

  • Ocena: 5

    Jacek

    Ocena: 52020-07-02

    Szliśmy z synem po Piotrkowskiej w ostatnią sobotę i natknęliśmy się na pewne wydarzenie - spotkanie z autorką książki, która napisała kryminał dla dzieci. Nie znaliśmy tej Pani wcześniej, ale kryminał dla dzieciaków, który w dodatku dzieje się w Łodzi... Musieliśmy kupić tę książkę. Piotrek po powrocie do domu zabrał się za czytanie i jest zachwycony, bo zna ulice, które są w książce... Z pewnością czeka nas spacer na ulicę Gdańską, aby obejrzeć dokładnie ten niesamowity budynek :)

Zaloguj się i dodaj opinię

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską