Pakiet 2w1: Mewy + Kotek i motylki

wersja papierowa

  Czytaj pełny opis

  79,80

  39,90

  Ilość:

  -+

  Produkt dostępny, wysyłka w 24h

  Wakacje nad morzem, marzy o nich każdy! Na plaży wszędzie widać kosze, leżaki, kolorowe parawany i parasole. Z domków letniskowych dobiegają wesołe okrzyki, a nad głowami plażowiczów wirują śmieszki, czyhające na łatwy łup do porwania. Miej oko na swój plażowy koszyk i kilka kamyków pod ręką, żeby odstraszyć te ciekawskie ptaki.

  „Mewy” to dynamiczna gra karciana dla dwóch osób, w której gracze budują domki na plaży i przeszkadzają sobie nawzajem, podrzucając karty z mewami! Przegoń złośliwe mewy ze swojej plaży i nie daj się ograć!

   

  Wiek graczy: 6+  |   Liczba graczy: 2 graczy  |  Czas rozgrywki: 20-30 min. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ GRY!

   

  Podczas poszukiwań trop Gucia prowadzi was na łąkę. Nic dziwnego, że ciekawski i psotny kotek biega tu pośród traw, skoro dookoła lata tyle wspaniałych motyli, że sami nie możecie oderwać od nich wzroku. Jest ich tak dużo, że policzenie ich wszystkich wydaje się być niemożliwe. Kto z Was okaże się sprytniejszy i bardziej spostrzegawczy? Przekonajcie się!

  „Kotek i motylki” to gra, która w zabawny i pełen emocji sposób wspomaga liczenie. Dodatkowo gracze muszą wykazać się spostrzegawczością i refleksem, aby w jak najkrótszym czasie wskazać żetony kwiatów z prawidłowym wynikiem.

  Wiek graczy: 6+  |   Liczba graczy: 2-6 graczy  |  Czas rozgrywki: 10-15 min. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ GRY!

  EAN:5902860454564

  Opinie użytkowników

  Zaloguj się i dodaj opinię
  0 zł dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków
  0 zł przy zamówieniu powyżej 70 zł
  11,50 zł przy zamówieniu do 70 zł