Pakiet 2w1: Fabryka języka + Fashion Show

wersja papierowa

  Czytaj pełny opis

  139,80

  79,90


  Produkt niedostępny

  Nadmuchaj policzki jak balony, kląskaj językiem i na koniec wyślij całusy wszystkim graczom, a przy tym wszystkim uśmiechaj się i baw świetnie!
  „Fabryka języka” to gra planszowa, w której każdy z graczy buduje swojego robota. Zdobywanie poszczególnych części nie jest jednak łatwe – gracze muszą wyćwiczyć swoje usta i języki. Wykonując polecenia z kart zadań mogą poruszać się po planszy, aby wziąć element z taśmy produkcyjnej, przeszukać kosz na śmieci lub… ukraść innemu graczowi fragment jego robota.

  Rozgrywka, w której pokazuje się komuś język nie tylko z powodu emocji! Zagraj i sprawdź, czy dasz radę powtórzyć jak najszybciej: „Słowik wysławia słowa składnie, ale skomplikowanie”!

  Wiek graczy: 6+  |   Liczba graczy: 2-4 graczy  |  Czas rozgrywki: 20-40 min. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ GRY!

   

  Wciel się w projektanta i przygotuj niezwykłe stroje, które staną się hitem na nadchodzącym pokazie Fashion Show! Zdecyduj, gdzie będziesz szukał inspiracji – w spalonych czerwieniach stylu hiszpańskiego, orientalnych motywach japońskich, a może postawisz na francuską prostotę, szyk i elegancję? Do zwycięstwa potrzebne będą: duża dawka kreatywności, niesamowite pomysły, znajomość modowych trendów i wyczucie stylu.

  Wiek graczy: 7+  |   Liczba graczy: 2-4 graczy  |  Czas rozgrywki: 20-40 min. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEJ GRY!

  EAN:5902860454625

  Opinie użytkowników

  Zaloguj się i dodaj opinię
  0 zł dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków
  0 zł przy zamówieniu powyżej 70 zł
  11,50 zł przy zamówieniu do 70 zł