Nowy chłopak

wersja papierowa

e-book

(1 opinie lub oceny)

Wiek czytelnika: 12-14 lat

Czy wierzysz w to, że istnieją ludzie idealni? Kiedy nowy chłopak – Jack - pojawia się w szkole Zoe, wzbudza w dziewczynie nieufność. Jest tak doskonały, że wydaje się nieprawdziwy. Ale Zoe...

Czytaj pełny opis

32,90


Produkt dostępny, przesyłka e-mail

 • Kupując ten produkt otrzymujesz formaty EPUB oraz MOBI.

Czy wierzysz w to, że istnieją ludzie idealni? Kiedy nowy chłopak – Jack - pojawia się w szkole Zoe, wzbudza w dziewczynie nieufność.
Jest tak doskonały, że wydaje się nieprawdziwy. Ale Zoe wkrótce ulega jego urokowi. Zaczynają się spotykać i dziewczyna przez jakiś czas jest nim oczarowana.
Jednak z czasem z pozoru perfekcyjne zachowanie Jacka zaczyna wzbudzać niepokój. Czy Jack jest zbyt dobry, aby mógł być prawdziwy?

EAN:9788381545150
Format:128x198
Oprawa:Miękka
Liczba stron:384
Data premiery:2020-02-26
Wiek czytelnika:12-14 lat

Opinie użytkowników

 • Ocena: 5

  shevill_book

  Ocena: 52020-02-24

  „ Jego źrenice wydają się wypełniać całe oczy, gdy tak się we mnie wpatruje. Żarliwość, z jaką to mówi, przytłacza mnie. Jak gdyby od odpowiedzi zależało jego życie. Ale nie mogę tego powiedzieć. Te słowa zbyt wiele znaczą, no i jeszcze ten pocałunek... pocałunek! Coś było z nim nie tak. ”

  Zoe to miła i trochę zakręcona dziewczyna, która uwielbia zmieniać swoją fryzurę! Razem z przyjaciółmi rozpoczyna swój pierwszy rok w Hilton Dale Collage. Jej jedynym postanowieniem na ten rok jest unikanie miłości i skupienie się wyłącznie na nauce. Ale jak to postanowienia, nie zawsze się one spełniają. Do miasta sprowadził się nowy chłopak. Jack jest bardzo przystojny i niezwykle przyjazny, odrazu zdobywa uwielbienie wszystkich uczniów. Początkowo Zoe nie jest co do niego przekonana a niektóre zachowania sprawiają, że nie jest jedną z tych osób, które na siłę próbują zdobyć przyjaźń Jacka. Pewnego wieczoru jednak się to zmienia, wracając z kina zostaje napadnięta a Jack staje w jej obronie a późniejsze szarmanckie zachowanie chłopaka sprawia, że i Zoe mięknie, a więź między nimi się zacieśnia. Wszystko wydaje się być idealne do czasu gdy nie zaczynaja dziać się dziwne rzeczy. Zachowanie chłopaka zmienia się a intrygi oraz oskarżenia w kierunku Jacka motywują Zoe do powrotu na ziemię i głębszemu spojrzeniu na tę sprawę.

  Paula Rawsthorne napisała genialną książkę, w której niedomówienia i dziwne zachowania znajdują się praktycznie na każdej stronę, jednocześnie delikatnie sformułowane co prowadzi do tego, że czytałam stronę za strona i nie wiedziałam kiedy doszłam do ostatniej strony. Autorka sprawiła, że razem z Zoe z zapartym tchem chciałam poznać prawdę, której naprawdę się nie spodziewałam. Dosłownie układałam w głowie kilka zakończeń ale nigdy do głowy nie przyszło by mi to co wymyśliła autorka. Poruszony jest tutaj równie ważny problem dzisiejszego społeczeństwa, lecz nie mogę wam zdradzić za bardzo o co chodzi bo czar pryśnie, samo musicie sprawdzić. Uwielbiam thrillery młodzieżowe a Paula Rawsthorne sprawiła, że chce ich jeszcze więcej. Napewno muszę zabrać się za książkę „ W cudzym ciele “ bo mam wrażenie, że znowu wbije mnie w fotel i na koniec będę miała depresje poksiążkową. Dziękuje bardzo wydawnictwu za możliwość zrecenzowania dla was tej książki i cieszę się że z czystym serduszkiem mogę ją wam jak najbardziej polecić.

Zaloguj się i dodaj opinię
Fragment powieściplik .pdf (620.42 KB) pobierz

0 zł

dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

0 zł

przy zamówieniu powyżej 100 zł

11,99 zł

Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

15,99 zł

Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

przy zamówieniu do 49,99 zł

Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską