Komiksowe łamigłówki Profesora Bazgroła i zgranej paczki

wersja papierowa

Wiek czytelnika: 6-8 lat

Podejmij wyzwanie Profesora Bazgroła i rozwiąż wszystkie jego łamigłówki i zadania: wydobądź podwodny skarb z macek ośmiornicy, spróbuj połączyć w pary szalone mumie, przejdź...

Czytaj pełny opis

11,99

Ilość:

-+

Produkt dostępny, wysyłka w 24h

Podejmij wyzwanie Profesora Bazgroła i rozwiąż wszystkie jego łamigłówki i zadania: wydobądź podwodny skarb z macek ośmiornicy, spróbuj połączyć w pary szalone mumie, przejdź zakręcony labirynt, dotrzyj do pirackiego skarbu przez morza i oceny, weź lornetkę i wytrop na safari jedną zebrę, która różni się od pozostałych - sprawdź, jakie inne wyzwania przygotował dla Ciebie ten szalony profesor.

Czytaj komiks, przyklejaj naklejki i zobacz, co szykuje zgrana paczka Profesora Bazgroła. Daj się wciągnąć w ich zaskakujące przygody!

Wyjątkowa i niebanalna seria "Komiksowe łamigłówki" - to połączenie komiksu z zadaniami do wykonania! Tutaj nie ma nudy. Czekają na Ciebie strony z zabawami, szyframi i łamigłówkami, które będą przeplatać się z wciągającym i zabawnym komiksem do czytania. A to wszystko pod czujnym okiem Profesora Bazgroła - zwariowanego przewodnika po serii!

EAN:9788381546676
Format:200x288
Oprawa:Miękka
Liczba stron:24
Data premiery:2020-08-05
Wiek czytelnika:6-8 lat

Opinie użytkowników

Zaloguj się i dodaj opinię
0 zł dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków
0 zł przy zamówieniu powyżej 70 zł
11,50 zł przy zamówieniu do 70 zł