Grafik - redakcja

Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. poszukuje osoby
na stanowisko: Grafik

Szukamy osoby z pasją, doświadczonej w dziedzinie składu książki dziecięcej, która będzie miała czynny udział we współtworzeniu naszej oferty wydawniczej. Specjalizujemy się głównie w książce dziecięcej i młodzieżowej. W naszej ofercie zawierają się zarówno książki edukacyjne i aktywnościowe, jak i beletrystyka.

Jeśli masz głowę pełną kreatywnych pomysłów, zapał do pracy i chcesz realizować się w dziedzinie grafiki komputerowej, skontaktuj się z nami.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i rozbudowania swojego portfolio,
  • sprzęt i oprogramowanie, m.in. pełny Pakiet Adobe,
  • zdobywanie nowych umiejętności i doświadczenia.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator),
  • znajomości standardów DTP,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • dobrej organizacji pracy i komunikatywności,
  • chęci doskonalenia swoich umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz skróconego portfolio w formie elektronicznej na adres mailowy: rekrutacja@zielonasowa.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać GRAFIK ZIELONA SOWA.

 

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

 

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych:
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 94. Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@zielonasowa.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna stronie internetowej http://www.zielonasowa.pl/polityka-prywatnosci/