Crom i uczeń czarnoksiężnika

e-book

Wiek czytelnika: 9-11 lat

  Crom nie jest zwykłą dziewczynką. Jest zadziorna, pyskata i robi tylko to, na co ma ochotę. Crom jest niezwykła też z innego powodu - jej iskra jest inna. Nie większa, ale mocniejsza. I...

  Czytaj pełny opis

  16,99  Produkt dostępny, wysyłka w 24h

  Crom nie jest zwykłą dziewczynką.
  Jest zadziorna, pyskata i robi tylko to, na co ma ochotę. Crom jest niezwykła też z innego powodu - jej iskra jest inna. Nie większa, ale mocniejsza. I nikt nie wie dlaczego.
  Darek von Deth chce zabić Crom i przejąć jej iskrę. Dzięki niej jego uczeń, Per, stanie się wreszcie czarnoksiężnikiem... Niełatwo jednak zabić kogoś takiego jak Crom. I to nieważne, czy jest się największym czarnoksiężnikiem, magicznym Villem czy Czarną Królową.Kiedy Crom spotyka na drodze ucznia czarnoksiężnika, zaczyna się jej wielka podróż.
  W towarzyskie druida, Montgomerego P. Bora i Pera, rozpoczyna wędrówkę przez potężne i pełne magii lasy Królestwa Baśni, Mitu i Legendy. Zanim podróżni dotrą do stolicy Mu, spotka ich wiele przygód, i dołączy do nich wielu przyjaciół: krasnolud Bjorn Bjornson Junior, wilkołak Wilk Bardzo Zły i Harry, mały chłopiec znany wszystkim jako Czerwony Kapturek.
  Całe szczęście, że ktoś czuwa nad Crom, a miecz Rudobrodego - Iskra Bohatera - nieustannie ostrzega przed niebezpieczeństwem.
  Czarny Mistrz wciąż czai się gdzieś w pobliżu.

  EAN:9788376127002
  Format:MOBI
  Wiek czytelnika:9-11 lat

  Opinie użytkowników

  Zaloguj się i dodaj opinię

  0 zł

  dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

  0 zł

  przy zamówieniu powyżej 100 zł

  11,99 zł

  Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

  przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

  15,99 zł

  Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

  przy zamówieniu do 49,99 zł

  Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską