Bug

(1 opinie lub oceny)

Wiek czytelnika: 6-8 lat

Spróbuj zapamiętać wszystkie owady i kolory zmieniające się na kartach jak w kalejdoskopie i pokonaj swoich przeciwników w pasjonującym pojedynku! Wygra osoba, która wykaże się najlepszą pamięcią i...

Czytaj pełny opis

34,90


Produkt niedostępny

Spróbuj zapamiętać wszystkie owady i kolory zmieniające się na kartach jak w kalejdoskopie i pokonaj swoich przeciwników w pasjonującym pojedynku! Wygra osoba, która wykaże się najlepszą pamięcią i spostrzegawczością.

„Bug” to prawdziwy trening szarych komórek! Każdy z graczy musi zapamiętać jak najwięcej elementów (konkretne owady i konkretne kolory), które zostały przedstawione na odkrytych wcześniej kartach. Mają na to tylko od 10 do 30 sekund! Następnie gracze odkrywają kartę z pytaniem (np. ile było much? Ile było niebieskich owadów? Ile było zielonych pszczół?) i udzielają odpowiedzi. Osoby, które popełnią błąd muszą położyć przed sobą jeden ze swoich żeton – bugów. Oznacza to, że ma już jeden błąd. Wygra gracz, który będzie miał najmniej bugów* (błędów).

To świetna zabawa dla całej rodziny. Dzięki prostym, ale wciągającym zasadom w grę mogą grać osoby w różnym wieku! Gracze również mogą wybrać jeden z dwóch wariantów: wariant podstawowy (dla dwóch do pięciu graczy) i wariant dwuosobowy (dla dwóch graczy - pojedynek z elementami blefu).
Bug – owad (ang.) albo trudny do wykrycia błąd w programie komputerowym.

 

Elementy gry: 32 karty, żetony, mała plansza, instrukcja

Wiek: 6+

Liczba graczy: 2-5 graczy

Czas gry: 15-20 min.

Format: 130x200x34

 

RECENZJA:

"Bug to fantastyczna, barwna gra, która bez wątpienia zachwyci nie tylko dziecko, ale i wciągnie dorosłego. Pozycja ta oferuje przyjemną, zdrową rywalizację, uczy skupienia i spostrzegawczości, pozwala ćwiczyć pamięć." - bajkowir.blogspot.com

 

FILMIK INSTRUKTAŻOWY:

 

 

PATRONI:

 

 

EAN:5901761119022
Format:130x200x35
Oprawa:pudełko
Data premiery:2018-03-21
Wiek czytelnika:6-8 lat

Opinie użytkowników

  Zaloguj się i dodaj opinię
  Instukcjaplik .pdf (6.74 MB) pobierz

  0 zł

  dostawa elektroniczna ebooków oraz audioboków

  0 zł

  przy zamówieniu powyżej 100 zł

  11,99 zł

  Paczkomaty Inpost i przesyłka kurierska 

  przy zamówieniu od 50 do 99,99 zł

  15,99 zł

  Paczkomaty InPost i przesyłka kurierska 

  przy zamówieniu do 49,99 zł

  Czas wysyłki: zwykle do 24 godzin + czas doręczenia przez firmę kurierską