Aktualności

Zasłuchany Listopad

Zasłuchany Listopad


Nadszedł listopad - wieczory są dłuższe, więcej czasu spędzamy w domu, więc mamy dla Was pomysł jak spędzić ten czas lepiej i milej!

Ogłaszamy ten miesiąc - ZASŁUCHANYM LISTOPADEM ! Jest to akcja, dzięki której poznacie wiele naszych audiobooków, dostępnych w Legimi !

Przez cały miesiąc, co dwa dni na instagramie będziemy prezentowali na stories fragment audiobooka jednego z naszych tytułów. Ponadto przez cały miesiąc możecie liczyć na konkursy i zabawy, więc warto nas obserwować!

Partnerem naszej akcji jest wspomniane Legimi, w związku z czym przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną! Wystarczy zeskanować poniższy kod QR i odsłuchać jednego z 10 dostępnych tam audiobooków by zdobyć darmowy dostęp do Legimi na 14 dni!Ponadto przygotowaliśmy konkurs, w którym co tydzień wybierzemy jednego zwycięzcę! Wystarczy dodać na swoim profilu na instagramie post ze zdjęciem, na którym widać że słuchacie audiobooka na Legimi a także oznaczyć nas i użyć #zasłuchanylistopad by móc wziąć udział w tej zabawie! Co tydzień wygra jedna osoba, z najbardziej kreatywnym/uroczym/zabawnym zdjęciem, a nagrodą są oczywiście - nasze książki!

To jak - dołączycie do nas?

 

Zobacz także:

« Books4YA i Young łączą siły!Spotkanie z Anną Purowską »