Aktualności

Witamy w Nowym Roku, czyli zapowiedzi na styczeń!

Witamy w Nowym Roku, czyli zapowiedzi na styczeń!

Witamy w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że jesteście gotowi na kolejną dawkę książkowych nowości, a tym samym – zaczytanych wieczorów. Styczeń w Zielonej Sowie zapowiada się… naprawdę obiecująco! Przed Wami oczywiście nowy tom przygód Misi i jej małych pacjentów oraz nowość – historia Billy’ego Plimptona. Poznajcie szczegóły.

Zapowiedzi styczniowe – Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń

Misia powraca z nową porcją przygód! Tym razem podczas ferii zimowych Misia składa wizytę gajowemu. Niestety niedaleko leśniczówki dochodzi do wypadku, w którym ranny zostaje gronostaj. W niesieniu pomocy Misię wspiera jej najlepszy przyjaciel, Popik. Jakie przygody czekają ich tym razem? Komu jeszcze dziewczynka zdoła pomóc? Odpowiedz na te pytania znajdziesz w wyjątkowych opowiadaniach o Misi, czyli w nowym tomie Misia i jej mali pacjenci. Ferie pełne wrażeń.

Premiera książki: 25 stycznia
tytuł dostępny w przedpremierze w Empiku: już od 11 stycznia>>

 

 

Nowa książka na styczeń 2023 - Jak z...zostałem standuperem, czyli historia Billy'ego Plimptona

Jedenastoletni Billy Plimpton marzy o tym, by w przyszłości zostać standuperem. Jest tylko jeden, dość poważny problem. Billy się jąka.  A to, jak możecie sobie wyobrazić, znacząco utrudnia opowiadanie kawałów przed wielką publicznością. Gdy Billy trafia do nowej szkoły próbuje ukryć swoje jąkanie, ale szybko przekonuje się, że nie jest to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu – nie ułatwia poznawania nowych kolegów ani opowiadania dowcipów i występowania na scenie…Czy Billy mimo wszystko zdoła spełnić swoje marzenie? Jak z…zostałem standuperem”  to pełna humoru, inspirująca opowieść o pokonywaniu lęków i przeszkód na drodze do celu oraz o uporczywości w dążeniu do swoich marzeń.

Wiek czytelnika: 9+
Premiera: 25 stycznia

 

Zobacz także:

« Wesołych Świąt od Zielonej Sowy! Zaczytaj się na zimę, czyli najlepsze opowieści na długie wieczory »