Aktualności

Co nowego w listopadzie? Oto nasze nowości!

Co nowego w listopadzie? Oto nasze nowości!

Nowe książki dla dzieci od Zielonej Sowy

Listopad zbliża się wielkimi krokami. Wydawnictwo Zielona Sowa przygotowało dla swoich czytelników masę nowości - od ciepłych przygodowych historii Popika po kryminał i romans dla młodzieży. Co nowego w listopadzie? Zobaczcie sami!

Książki dla dzieci - nowości w listopadzie 2022

W listopadzie szykujemy dla naszych czytelników kilka mocnych tytułów. Dla najmłodszych mamy historię pełną kolorów, czyli kolejne wielkie przygody Popika. Tym razem biały terierek zastanawia się, czy nie powinien mieć więcej kolorów. Premiera Popik i jego wielkie przygody. Apetyt na kolory już 9 listopada. Dla fanów podróży i pięknych zakątków proponujemy kolejny tom Pozytywki Poli. Polowanie na zorzę polarną. Pola wraz z Lilką, w ramach wymiany szkolnej, wyjeżdżają do Norwegii. Tam czeka je masa przygód!

Dziewięciolatkom proponujemy kolejny tom Tomasza Niefarta. Średnio na jeża. Chłopiec walczy z brakiem szczęścia, ale czy rzeczywiście ma takiego niefarta? Premiera książki o Tomaszu Niefarcie już 9 listopada.

23 listopada premierę będzie miał najnowszy tom Zosi i jej Zoo. Uciekająca reniferka. To opowieść o Zosi, która na ratunek małej rozbrykanej reniferce. Zwierzątko po raz kolejny uciekło z wybiegu. Na dodatek wpadło w tarapaty, a przecież święta tuż tuż... Czy Zosia odnajdzie małą uciekinierkę i wraz z nią sprowadzi do zoo świąteczną radość?

 

Książki dla młodzieży - nowości w listopadzie 2022

Dla młodzieży mamy dwa gorące tytuły - kryminał i romans. Grzeczna dziewczynka zepsuta krew to drugi tom Przewodnika po zbrodni według grzecznej dziewczynki. Tym razem Pippa poznaje kolejne mroczne sekrety, które skrywa jej miasto. Czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim skończy się czas? 

Fanom romantycznych historii polecamy Grudniowy prezent. Wciągająca, utrzymana w zimowym klimacie, powieść dla nastolatków. Wraz ze świąteczną gorączką, bohaterowie będą musieli stawić czoła problemom oraz pierwszej miłości. 

 

Książki Zielonej Sowy listopad 2022 - premiery:

Popik i jego wielkie przygody. Apetyt na kolory - 9 listopada 2022

Tomasz Niefart. Średnio na jeża - 9 listopada 2022

Zosia i jej Zoo. Uciekająca reniferka - 23 listopada 2022

Pozytywka Poli. Polowanie na zorzę polarną - 9 listopada 2022

Grudniowy prezent - 23 listopada 2022

Grzeczna dziewczynka zepsuta krew - 23 listopada

 

Zobacz także:

« Książki dla dzieci - październikowe nowościWyniki Kryminalnego Konkursu Literackiego! Oto lista zwycięzców »