Aktualności

Książka roku 2022. Zagłosuj na tytuły Wydawnictwa Zielona Sowa

Książka roku 2022. Zagłosuj na tytuły Wydawnictwa Zielona Sowa

Książka Roku 2022 – ruszył plebiscyt serwisu Granice.pl

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Książka Roku.  W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wydawnictwo Zielona Sowa wydało kilka tytułów, które zostały docenione przez serwis Granice.pl. Wśród nominowanych publikacji do Książki Roku 2022 znalazło się sześć naszych pozycji w trzech kategoriach. O jakich tytułach mowa? Która publikacja ma szansę na tytuł Książki Roku 2022?

Zagłosuj na książki roku 2022 – kategoria: Dla najmłodszych

Ruszyło głosowanie w kolejnej edycji plebiscytu Książka Roku. Wśród nominowanych znalazło się sześć pozycji naszego wydawnictwa. W kategorii Dla najmłodszych znalazł się tytuł Filipa Pokrzywniaka „Zawód: Święty Mikołaj”. Książka ujawnia wszystkie tajemnice Mikołaja, w minionym roku zdobyła tytuł najlepszej książki na zimę w swojej kategoriI.

Głos na „Zawód: Święty Mikołaj” możesz oddać tutaj>>> 

 Zagłosuj na książki roku 2022 – kategoria: Dla starszych dzieci

W plebiscycie Książki Roku 2022 w kategorii Dla starszych dzieci nominowane zostały dwa tytuły naszego wydawnictwa –„Strażnicy Wrót. Jaga i stalowy chochołMacieja Rożena, czyli drugi tom przygód młodej czarownicy Jagi oraz „Uniwersytet Pani Bajki” książkę autorstwa Agnieszki Rautman-Szczepańskiej, która również otrzymała w ubiegłym roku tytuł najlepszej książki na zimę 2022 według serwisu granice.pl.

Zagłosuj na tytuł „Strażnicy Wrót. Jaga i stalowy chochoł”>>

Zagłosuj na tytuł „Uniwersytet Pani Bajki”>>>

 Zagłosuj na książki roku 2022 – kategoria: Dla młodzieży

W plebiscycie Książki Roku 2022 w kategorii Dla młodzieży nominowane zostały trzy tytuły Wydawnictwa Zielona Sowa.

Smocza przepowiednia” to niezwykła historia o świecie, w którym rządzi przepowiednia, a także o ludziach, którzy mimo przeszkód spróbują wziąć los we własne ręce. 

Zagłosuj na tytuł „Smocza przepowiednia”>>>

Splątana opowieść” to porywająca, mroczna i momentami przerażająca historia, która pokazuje, że prawda, nawet ta pełna najbardziej poplątanych wątków, zawsze wyjdzie na jaw.

Zagłosuj na tytuł „Splątana opowieść">>>”

 „Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew” to drugi tom bestsellerowego tytułu „Przewodnik po zbrodni według grzecznej dziewczynki”. W drugiej części Pip znów powróci do rozwiązywania dawnej sprawy morderstwa. Czy znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania, zanim skończy się czas?

Zagłosuj na tytuł „Grzeczna dziewczynka, zepsuta krew”>>>

 

 

 

 

 

 

Zobacz także:

« Zaczytane ferie z Wydawnictwem Zielona Sowa WOŚP 2023 - Zielona Sowa znów wspiera Orkiestrę »