Aktualności

Zielona Sowa zaprasza na Targi Książki w Krakowie!

Zielona Sowa zaprasza na Targi Książki w Krakowie!

Targi Książki w Krakowie 2022

Pod koniec października Kraków na kilka dni stanie się stolicą literatury. Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie odbędzie się w dniach 27.10-30.10. Na tak prestiżowej książkowej imprezie nie mogło zabraknąć i nas - Wydawnictwa Zielona Sowa! Od kilku tygodni uchylamy rąbka tajemnicy na temat naszego stoiska i atrakcji, które szykujemy dla Was - naszych czytelników. Czego możecie się spodziewać? Poznajcie szczegóły!

 

Wydawnictwo Zielona Sowa na Targach Książki w Krakowie 2022

Tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie przyświeca epoka romantyzmu. Hasłem przewodnim jest cytat z utworu Juliusza Słowackiego „Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba…”. Gdy więc organizatorzy targów zapytali, czy nie zechcielibyśmy nagrać krótkiego materiału wideo o naszym stoisku - nie wahaliśmy się ani chwili! Były więc długie namysły na temat rymów, wiele dni zdjęciowych i...wertowanie romantycznych książek! Efekty naszych starań mogliście podziwiać na naszych social mediach.

 

Spotkania autorskie na Targach Książki w Krakowie


Skoro tematem Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie jest romantyzm, czyli m.in. epoka buntu przeciwko kanonom, epoka fantastyki czy tajemniczości - przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji i niespodzianek zarówno dla dzieci, jak i młodzieży czy dorosłych! Na naszym stoisku C53 odbędzie się masa spotkań z ulubionymi autorami książek dla dzieci. Nie zabraknie Marcina Malca, Katarzyny Wierzbickiej, Barbary SupełAnieli Cholewińskiej-Szkolik czy Macieja Rożena. Będzie także okazja do rozmowy z Kasią KellerJoanną Jagiełło czy Marcinem Przewoźniakiem.


Nasze stoisko będzie skrywało tajemnicze pomieszczenie dla fanów książek młodzieżowych i... na ten moment nie zdradzimy nic więcej (tylko tyle, że warto do nas zajrzeć)! Maluchy będą miały okazję zrobić sobie zdjęcie z ogromną Zieloną Sową czy wziąć udział w warsztatach tanecznych z Pozytywką Poli i studiem Egurrola, a w tym czasie rodzicom umilimy czas pysznymi słodkościami. Ale to nie wszystko! Więcej dowiecie się, przychodząc na stoisko C53. Nie może Was zabraknąć!

 

Tu możecie zakupić bilety na Targi>>

GODZINY OTWARCIA Expo:

27 października 2022, czwartek 10:00 – 17:00

28 października 2022, piątek 10:00 – 19:00

29 października 2022, sobota 10:00 –19:00

30 października 2022, niedziela 10:00 – 17:00

Zobacz także:

« Książki dla dzieci - październikowe nowościWyniki Kryminalnego Konkursu Literackiego! Oto lista zwycięzców »