Aktualności

Oferta SPECJALNA dla bibliotek!

W procesie zamawiania wpisz kod rabatowy BIBLIOTEKA2016,

a otrzymasz RABAT 25% na całą ofertę Wydawnictwa Zielona Sowa!

 


Świat zwierząt

Bogato ilustrowana seria książek, która pozwala młodym czytelnikom wkroczyć w wyjątkowy, niesamowity i niezwykle różnorodny świat zwierząt i odkryć część jego tajemnic. Dzięki niej dzieci dowiedzą się, jakie zwierzęta kryją się w morskich głębinach, poznają wyjątkowych mieszkańców Polski, przeczytają o przeróżnych rekordzistach w świecie zwierząt i zobaczą, co potrafią ptasi władcy przestworzy.

8,99 zł/szt.

6,74 zł/szt.

 

Rekordy zwierząt

Rekordy zwierząt przybliżają sto najbardziej zadziwiających istot na Ziemi: najszybszych, najsilniejszych, najniebezpieczniejszych, najmocniejszych, najmniejszych, najbrzydszych i najgłośniejszych.

W każdym dziale są prezentowane niesamowite, zadziwiające i fascynujące fakty z życia ssaków, ptaków, gadów, płazów, ryb i bezkręgowców. Informacje są krótkie i treściwe, a przede wszystkim niezwykłe. Na koniec działu są zawarte zestawienia i ciekawostki na temat rekordzistów w wyróżnionych kategoriach

79,90 zł/szt.

59,93 zł/szt.

Niezwykły świat

Seria książek, dzięki którym przekonasz się, jak wiele tajemnic i barw ma w sobie otaczająca nas rzeczywistość. Wraz z nią poznasz mnóstwo faktów i ciekawostek o zwierzętach, odwiedzisz najciekawsze miejsca w Polsce i na dalekich kontynentach, przeczytasz o dyscyplinach sportowych, które przyciągają miliony fanów, a także zobaczysz, jak kolorowy może być świat mody! 

19,99 zł/szt.

14,99 zł/szt.

Polska NAJ

Wspaniała seria książek o charakterze encyklopedycznym, które w atrakcyjny sposób przybliżają dzieciom Polskę i pozwalają na poznanie wielu ciekawych informacji o ojczyźnie. Dzięki nim młodzi czytelnicy będą mogli poznać najważniejsze wydarzenia w historii Polski i najwybitniejszych Polaków, dowiedzą się, gdzie warto pojechać i co zwiedzić, a także jakie odkrycia i wynalazki są udziałem Polaków.
Książki zawierają mnóstwo informacji i ciekawostek przedstawionych w kolorowej, atrakcyjnej dla dzieci formie.

13,99 zł/szt.

10,49 zł/szt.

 

Świat przyrody i nauki

Kompendia wiedzy dla dzieci z klas. 1 - 3.
Odpowiedzi na różne dziecięce pytania dotyczące przyrody i zjawisk fizycznych oraz chemicznych w lekkiej i ciekawej formie z pięknymi, barwnymi ilustracjami.

34,90 zł/szt.

26,18 zł/szt.

Zobacz także:

« VII Warszawskie Targi KsiażkiZaproszenie na spotkanie z Anielą Cholewińską-Szkolik »