Aktualności

Najlepsze książki dla młodzieży na wakacje!

Najlepsze książki dla młodzieży na wakacje!

Najlepsze książki na wakacje 2022 dla młodzieży

Lato 2022 rusza pełną parą, a wraz z nim piękne zachody słońca, ciepłe wieczory... i książkowe nowości! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie naszych dotychczasowych tegorocznych premier. Od thrillerów po fantastykę - każdy znajdzie coś dla siebie.

Oto najlepsze książki dla młodzieży 2022:

Książka dla młodzieży 2022: Jestem Jude. Zniewolony - spekulacyjny thriller młodzieżowy, który obala tradycyjne role płciowe, dla fanów Malorie Blackman, Louise O’Neill i THE POWER.

Książka dla młodzieży 2022: Miejsca, w których płakałam - olejna powieść uznanej autorki powieści YA Holly Bourne, w której pisarka obnaża mechanizm toksycznych związków i opowiada o ich wyniszczających konsekwencjach.

Książka dla młodzieży 2022: To może być każdy - wciągający thriller. Egzaminator za pośrednictwem szkolnej aplikacji społecznościowej obciąża czwórkę uczniów odpowiedzialnością za śmierć dziewczyny. Czwórka bohaterów musi odkryć zabójcę, zanim on ujawni więcej.

Książka dla młodzieży 2022: Splątana opowieść - to trzymająca w napięciu opowieść łącząca współczesną Norwegię z nordycką mitologią, przenosząca czytelnika w świat magii, tajemnic i dawnych wierzeń

Książka dla młodzieży 2022: Wygraj, przegraj, zabij, zgiń - kolejny wciągający thriller dla młodzieży Cynthii Murphy, autorki książki „Czeka Cię śmierć”. Grupka przyjaciół próbuje rozwikłać zagadkę, zanim sami staną się ofiarami. Ale kim jest tajemniczy morderca? I czy uda się go powstrzymać?

 

Zobacz także:

« Niebawem Dzień Psa. Oto najpiękniejsze książki o czworonogach!Fantastyka na wakacje. Co warto przeczytać? »