Aktualności

6 książek idealnych na Dzień Babci i Dzień Dziadka

6 książek idealnych na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Książki na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Wspólne czytanie książki to idealna forma spędzenia z Dziadkami ich święta. Z  tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka tytułów, które świetnie sprawdzą się podczas wspólnego celebrowania zarówno Dnia Babci, jak i Dnia Dziadka.

 Książki na Dzień Babci: Zdalna Babcia

Zdalna Babcia” to piękna, bardzo aktualna opowieść Barbary Gawryluk o zdalnej rzeczywistości. W sposób pogodny, operując prostymi słowami, autorka opowiada o codzienności i potrzebie bycia razem. Książka dopełniona jest pięknymi ilustracjami, które stanowią świetne uzupełnienie treści.

Książki na Dzień Babci: Babcia

Babcia” to książka z serii Rodzina. Tym razem nie są to książki tylko dla dzieci. Wzruszający tekst Barbary Supeł każdemu czytelnikowi zapadnie w pamięć i przypomni, że rodzina jest najważniejszą rzeczą na świecie.

Książki na Dzień Babci: Radość

Radość” to wzruszająca opowieść podnosząca na duchu. Historia Marysi, która robi wszystko, by pomóc babci odzyskać radość, która uciekła z jej życia. Czy dziewczynce uda się ją sprowadzić do babci? To pełna ciepła historia o tym, co jest źródłem prawdziwej radości.

Książki na Dzień Babci: O Kaziku i misiu Słoniku

O Kaziku i misiu Słoniku” to piękna opowieść o podejmowaniu nowych wyzwań, radzeniu sobie ze stratą i otwieraniu się na nowe. Kazik nauczył się od swojej babci, czym jest poszukiwanie skarbów. Pewnego dnia natrafia na starą walizkę, w której znajduje m.in. misia. Szybko okazuje się, że pluszowa zabawka potrafią rozmawiać z ludźmi. Miedzy chłopcem i misiem Słonikiem rodzi się niezwykła przyjaźń…

Książki na Dzień Dziadka: Dziadek

„Zawsze mi pomaga, gdy go potrzebuję. Zawsze mnie wspiera i uczy mnie najciekawszych na świecie rzeczy”, czyli „Dziadek”. To kolejny tytuł należący do serii Rodzina. Piękna historia uzupełniona nastrojowymi ilustracjami o tym, że w rodzinie tkwi siła.

Książki na Dzień Dziadka: Jadzia Pętelka odwiedza dziadków

Jadzia Pętelka odwiedza dziadków” to wyjątkowy tom znanej i lubianej serii serii o Jadzi Pętelce. Nie brakuje w nim rodzinnej atmosfery, przygotowań do wspólnego świętowania i… chwil spędzonych w towarzystwie dziadków.

 

 

 

Zobacz także:

« Zaczytane ferie z Wydawnictwem Zielona Sowa WOŚP 2023 - Zielona Sowa znów wspiera Orkiestrę »