Smok przez płot

 

 

Poznaj baśniowy świat widziany z perspektywy smoków!

Czy rycerze i księżniczki zawsze muszą być symbolem dobra, a smoki zła? A może jest zupełnie na odwrót? Poznaj najsympatyczniejszego smoka pod słońcem - Gniewka i jego przyjaciół oraz odkryj prawdziwą naturę smoków! Być może okaże się, że nie są one tak straszne, jak się wszystkim wydaje…

„Smocze opowieści” to pełna humoru, wartkiej akcji i niezwykłych bohaterów historia smoka Gniewka, który razem z innymi członkami Smoczek Policji strzeże Płotu oddzielającego Smoczą Puszczę od ziemi złego króla Jacentego. Czy smokom uda się dojść do porozumienia z Królem i zawrzeć rozejm z Miastem za Murem? Czy połączą wspólnie siły i wyruszą na wyprawę w poszukiwaniu skarbów?

Najnowsza powieść Marcina Mortki, autora bestsellerowej serii o przygodach wikinga Tappiego, przeniesie Cię do pięknego, baśniowego świata, pełnego magicznych bohaterów!

 

Sprawdź spot!

 

 

 

Poznaj najnowszą książkę dla dzieci Marcina Mortki!

W środku czekają na Ciebie przygody niesfornych smoków, m.in.: Gniewka, Trójłebka, Błotka, Rosołka, Kluchy, Fałdki oraz Rycerza Sergiusza, Królewny Izabeli, Króla Jacentyego.

 


    

Marcin Mortka

Autor bestsellerowej serii dla dzieci o najsympatyczniejszym wikingu na świecie - Tappim oraz najnowszej serii o zabawnych przygodach smoków - "Smocze opowieści"!

Z zawodu lektor języków angielskiego i norweskiego, z pasji pisarz, z natury gawędziarz i marzyciel. Za swego najlepszego przyjaciela uważa wikinga Tappiego. Znany starszym czytelnikom jako autor wspaniałych powieści fantasy. W życiu prywatnymjest niepoprawnym domatorem i poszukiwaczem świętego spokoju ;)

 

 

 

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy