Przyjaciele zwierząt

Przyjaciele zwierząt to książki dla małych wielbicieli polskiej przyrody i zwierząt mieszkających w polskich lasach, górach i w morzu. Każdy tom to odrębna historia zwierząt, które dzięki pomocy ludzi przetrwały i bezpiecznie wróciły do swoich naturalnych środowisk.

Seria uczy dzieci empatii, wrażliwości na krzywdę zwierząt, które mieszkają w Polsce. Pokazuje, że nie można być obojętnym, gdy zwierzętom grozi niebezpieczeństwo, często na skutek działań człowieka. Dodatkowo podkreśla, że najlepszym miejscem ich życia jest środowisko naturalne.

Warto również zwrócić uwagę na walory edukacyjne. Na końcu każdej książki znajduje się miniencyklopedia o zwierzęciu, które było głównym bohaterem danej opowieści. Mały czytelnik znajdzie tam istotne informacje gatunkowe, ciekawostki, statystyki, miejsce występowania.

Zielona Sowa wykorzystuje pliki cookies aby ułatwić Ci korzystanie ze strony oraz w celach analityczno-statystycznych.
W dowolnym momencie możesz wyłączyć obsługę plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej »

X
×

Zapisz się
do newslettera

Dodatkowo otrzymasz 30% rabatu
na Twoje najbliższe zakupy

×

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl w celach marketingowych.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Wydawnictwa Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 94, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000174857, NIP 521-32-60-087, kapitał zakładowy 1.550.000 zł będącym właścicielem e-księgarni zielonasowa.pl informacji handlowych drogą elektroniczną lub telefonicznie.