Specjalista ds. e-commerce

Wydawnictwo Zielona Sowa poszukuje specjalisty ds. e-commerce w dziale marketingu

Wymagania:

  • znajomość funkcjonowania systemów zarządzania treścią (CMS)
  • znajomość podstawowych źródeł pozyskiwania klientów i zagadnień z zakresu e-commerce
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analizowania danych sprzedażowych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • znajomość zagadnień związanych z SEO i znajomość rynku wydawniczego będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Warunki pracy:

  • umowa o pracę
  • wyjątkowa atmosfera pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w różnorodnych projektach działu marketingu
  • pakiet benefitów

Obowiązki:​

  • realizacjach zamówień napływających z platformy e-commerce
  • tworzenie oferty sklepu, polityki cenowej oraz zasad rabatowania zamówień klientów indywidualnych
  • kontrola stanu ofert w sklepie wydawnictwa i na portalach aukcyjnych
  • współpraca z działami firmy w procesie koordynacji dystrybucji
  • zarządzanie sklepem internetowym – dbanie o informacje w kartach produktów
  • śledzenie działań konkurencji i analiza trendów branżowych
  • udział w targach książki
  • współtworzenie koncepcji sprzedaży poprzez kanał digitalowy
  • wsparcie działu marketingu w bieżącej pracy

Aplikacje zawierające CV oraz przykładowe projekty prosimy składać drogą mailową na adres: rekrutacja.marketing@zielonasowa.pl.

Prosimy w tytule maila wpisać: specjalista ds. e-commerce

Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Informacja na temat przetwarzania danych osobowych
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 94. Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@zielonasowa.pl we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych. Pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym jest dostępna stronie internetowej http://www.zielonasowa.pl/polityka-prywatnosci/