Aktualności

Dajemy radość na Dzień Dziecka!

Dajemy radość na Dzień Dziecka!

 Z okazji Dnia Dziecka rozdamy ponad tysiąc książek w 10 miastach w całej Polsce!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jest to chyba kolejne, po Bożym Narodzeniu, najbardziej wyczekiwane przez najmłodszych święto, dlatego postanowiliśmy dać im jeszcze więcej powodów do radości. W zeszłym roku rozdaliśmy książki w całej Warszawie. W tym roku akcję rozszerzyliśmy, a paczki-niespodzianki pojawią się w aż 10 miastach!

Książki będziecie mogli znaleźć w parkach, na placach zabaw, rynkach i starówkach oraz w innych miejscach często uczęszczanych przez rodziców z dziećmi! Tegoroczna akcja, #sowadzieciom oprócz Warszawy, odbędzie się również w Krakowie, Kielcach, Wrocławiu, Katowicach, Toruniu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie i Łodzi.

W prezencie od Zielonej Sowy pojawią się takie tytuły jak: „Tomasz Niefart. Skazany na porażkę” (Kasia Keller), „Popik i jego wielkie przygody. Czas niespodzianek” (Aniela Cholewińska-Szkolik), „Goście, Goście” (Marcin Przewoźniak), „Nata i czarownice” (Anna Andrusyszyn), „Uniwersytet Pani Bajki” (Agnieszka Rautman-Szczepańska) i wiele, wiele innych…

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji! Szukajcie książek, a jeśli Wam się poszczęści, pochwalcie się swoim znaleziskiem na Instagramie pod hasztagiem #sowadzieciom.

Nasza Sowowa poczta będzie rozwozić książki cały dzień, w międzyczasie postaramy się umieścić jak najwięcej podpowiedzi dotyczących lokalizacji pozostawionych paczek na naszym Instagramie. Szukajcie więc paczek z logo naszego wydawnictwa w Waszych miastach.

Bawcie się dobrze! Życzymy powodzenia!

 

Zobacz także:

« Gdy książka przychodzi z pomocą. Jak literatura wspiera rodziców w wychowaniu dzieci?Pobierz darmowe scenariusze zajęć! »