Aktualności

Świętuj z nami urodziny Misi!

Świętuj z nami urodziny Misi!
Świętuj z nami dziewiąte urodziny Misi!
 
Z okazji premiery najnowszych opowiadań z serii „Misia i jej mali pacjenci” – „Złocista Zagadka” oraz dziewiątych urodzin Misi przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenia towarzyszące, na które serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci! Nie będą to zwykłe urodziny, to będzie cały urodzinowy… TYDZIEŃ!
 
Dołącz do nas i baw się na najlepszym przyjęciu świata z Misią i Popikiem w roli głównej!
 
A co dla Was przygotowaliśmy?
 
7 września (poniedziałek) - weź udział w konkursie na najładniejszą kartkę urodzinową dla Misi! Do wygrania m.in. limitowany kubek z Misią oraz najnowszą część przygód małej weterynarz - „Złocista Zagadka”!
 
10 września (czwartek), godz. 19:00 – Misia na dobranoc! Aniela Cholewińska-Szkolik – autorka serii „Misia i jej mali pacjenci” przeczyta wszystkim dzieciom do snu fragment opowiadania „Urodzinowa niespodzianka”.
 
13 września (piątek), godz. 18:00 - wielkie urodzinowe przyjęcie, czyli Live z Misią! Spotkaj się z Misią w czasie transmisji online na Facebooku Wydawnictwa Zielona Sowa. Misia odpowie na wszystkie Wasze pytania (Q&A), zdradzi sekrety Lipowej Kliniki oraz przeczyta fragmenty najnowszej części serii „Złocista zagadka”!
 
Dodatkowo codziennie ciesz się nowymi materiałami do zabawy! Razem z Misią rysuj, koloruj, rozwiązuj! Mamy dla Was także kulinarne wyzwanie. Przygotujecie m.in. słodkie przekąski na urodziny Misi – owocaśne galaretki czy ciasteczka krasnale!
 
Wszystkie informacje znajdziecie na stronie: http://doktormisia.pl/
 
Dołącz również do wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/3h7wsfw 
 
Zapraszamy do świętowania!
 
 
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE! 
 

Zobacz także:

« Teraz i Ty możesz pachnieć jak bohaterowie powieści „Shadowscent. Kwiat mroku”Wyjątkowe nowości i evergreeny na Twojej półce! »