Aktualności

Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Cześć!

Cieszymy się, że do nas trafiliście. Jest tylko jeden odpowiedni dzień, w którym moglibyśmy ogłosić premierę naszej nowej strony. Z MIŁOŚCI DO KSIĄŻEK, postanowiliśmy zrobić to właśnie w dzień zakochanych!

Bardzo długo czekaliśmy na moment, w którym będziemy mogli się pochwalić nową stroną. Mamy nadzieję, że pozwoli wam ona łatwiej szukać informacji o nowościach, zarówno wśród książek dla dzieci, jak i młodzieżówek. Oczywiście, nie zapominamy również o grach planszowych. W przypadku większości gier umożliwiliśmy Wam pobranie zasad. Jeśli jednak przy jakiejś grze nie znajdziecie instrukcji, to dajcie nam znać wysyłając wiadomość przez formularz na podstronie z kontaktem. Postaramy się jak najszybciej uzupełnić braki :)

Wierzymy, że nowa strona ułatwi Wam też proces zakupowy, ponieważ maksymalnie go uprościliśmy. Już wkrótce dodamy też nowe możliwości dostawy, ale to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy, więc możecie wyczekiwać kolejnych informacji na naszej stronie i oczywiście – w naszych social mediach.

Życzymy Wam szybkich łączy, a nam jak najmniej błędów na stronie :)

 

Pozdrawiamy
zespół Wydawnictwa Zielona Sowa

Zobacz także:

« Akcja charytatywna Wydawnictwa Zielona SowaTŁUSTY RABAT »