Aktualności

Czytaj na wesoło, czyli najlepsze książki z humorem dla dzieci!

Czytaj na wesoło, czyli najlepsze książki z humorem dla dzieci!

Książki dla dzieci na wesoło

Uśmiech dziecka potrafi wynagrodzić wszystko, prawda? Ale by w ogóle pojawił się na twarzy malucha to czasami rodzic musi ię sporo natrudzić. Przychodzimy więc z pomocą. W końcu czytanie nie tylko rozwija wyobraźnię, inspiruje i poamga zmierzyć się z trudnymi emocjami, ale potrafi również bawić... do łez!

Książki dla dzieci z humorem:

Dla naszych oddanych czytelników przygotowaliśmy więc listę książek, które wywołają na twarzy dzieci uśmiech:

Zuzanna -  Zuzanna nie byłaby Zuzanną, gdyby po drodze nie czekały na nią różne nieprzewidziane sytuacje. Wraz ze swoją przyjaciółką Złotą Kurką organizują przyjęcie urodzinowe dla przyjaciółki Hani. Choć przyjęcie zostało zaplanowane w najmniejszych szczegółach, to nie obędzie się bez zaskakujących zwrotów akcji...

Królik i Misia -  przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika!

Dociekliwi Detektywi - Dwa nieustraszone psy - wspaniali cukiernicy i dociekliwi detektywi nie spoczną, dopóki nie rozwiążą wszystkich zagadek…

Banda wełniaków - historia pełna nieszablonowych bohaterów, których przygody sprawią, że nie będziecie mogli przestać się śmiać!

 

 

 

 

 

Zobacz także:

« Nowości od Holly Webb. Poznaj twórczość autorki!Wyniki konkursu dla fanów serii „Szkolne szaleństwa” »